pe 26.04.
Saimaa
Tavara-asema, Tampere
pe 26.04.
Saimaa
Tavara-asema, Tampere
pe 26.04.
Karri Koira
Pyhä Aisti, Pyhä
pe 26.04.
Yeboyah
Pyhä Aisti, Pyhä
pe 26.04.
New Ro
Pyhä Aisti, Pyhä
pe 26.04.
Stepa
Saint Kukko, Kajaani
la 27.04.
Saimaa
Maxim, Kuopio
ti 30.04.
Stepa
Ihku, Oulu
to 02.05.
Rebekka Holi
Sellosali, Espoo
pe 03.05.
F
Louhisali, Espoo
pe 03.05.
Stepa
Nuijamies, Lappeenranta
pe 03.05.
Rebekka Holi
Ravintola Laterna, Tampere
la 04.05.
good boys
Mascot, Helsinki
la 04.05.
Stepa
Helsinki Hiphop Festival, Helsinki
pe 10.05.
Mikko Joensuu
G Livelab, Helsinki
la 11.05.
Mikko Joensuu
G Livelab, Tampere
pe 17.05.
Raappana
Mascot, Helsinki
pe 17.05.
Rebekka Holi (soolo)
Yläkaupungin Yö, Jyväskylä
la 18.05.
Sexmane
Helsingin Jäähalli, Helsinki
la 25.05.
Scandinavian Music Group Sinfonisesti w/ VVO
Tampere-talo, Tampere
pe 31.05.
Saimaa
Allas Sea Pool
pe 07.06.
Ville Ahonen
Kesärauha, Turku
pe 07.06.
Bee
Kesärauha, Turku
pe 07.06.
Stepa
Kesärauha, Turku
la 08.06.
Eevil Stöö
Kesärauha, Turku
la 08.06.
Saimaa
Keäsrauha, Turku
la 08.06.
Yeboyah
Kesärauha, Turku
su 09.06.
Jesse Markin
Kesärauha, Turku
su 09.06.
good boys
Kesärauha, Turku
su 09.06.
Rebekka Holi
Kesärauha, Turku
su 09.06.
Mikko Joensuu
Kesärauha, Turku
su 09.06.
Windows95man
Kesärauha, Turku
pe 14.06.
Yona
Sideways, Helsinki
pe 14.06.
good boys
Sideways, Helsinki
pe 14.06.
Paha Vaanii
Sideways, Helsinki
pe 14.06.
Yeboyah
Sideways, Helsinki
pe 14.06.
Scandinavian Music Group
Varjo Festivaali, Oulu
pe 14.06.
Karri Koira
Varjo Festivaali, Oulu
pe 14.06.
Bee
Haku Päällä Festivaali, Kurikka
pe 14.06.
W/ DJ Kridlokk & Eevil Stöö & Stepa & Senya
Tavara-asema, Tampere
la 15.06.
Karri Koira
Sideways, Helsinki
la 15.06.
Eevil Stöö
Sideways, Helsinki
la 15.06.
F
Sideways, Helsinki
la 15.06.
Jesse Markin
Sideways, Helsinki
la 15.06.
Mikko Joensuu
Sideways, Helsinki
la 15.06.
Bee
Varjo Festivaali, Oulu
ke 19.06.
Rebekka Holi
Tavastia, Helsinki
to 20.06.
Karri Koira
Himos Juhannus
to 20.06.
Gasellit
Tahko Juhannus
to 20.06.–
la 22.06.2024
Krash Bandicute
Solstice Festival, Ruka
to 20.06.
Sexmane
RMJ, Rauma
pe 21.06.
Gasellit
Himos Juhannus
pe 21.06.
Sexmane
Himos Juhannus
pe 21.06.
Karri Koira
RMJ, Rauma
la 22.06.
Bee
Himos Juhannus
la 22.06.
Sexmane
Tahko Juhannus
la 22.06.
Karri Koira
Tahko Juhannus
la 22.06.
Gasellit
RMJ, Rauma
to 27.06.
Yrjänä
Provinssi, Seinäjoki
to 27.06.
Gasellit
Provinssi, Seinäjoki
to 27.06.
Sexmane
Provinssi, Seinäjoki
to 27.06.
Yeboyah
Provinssi, Seinäjoki
to 27.06.–
la 29.06.2024
Bee
Haapavesi Folk
pe 28.06.
Jesse Markin
Provinssi, Seinäjoki
la 29.06.
Bee
Provinssi, Seinäjoki
la 29.06.
The Holy
Provinssi, Seinäjoki
to 04.07.
Bee
Rantajamit, Lohja
to 04.07.
Rebekka Holi
Runoviikko Rock, Kajaani
pe 05.07.
Bee
Ruisrock, Turku
pe 05.07.
good boys
Ruisrock, Turku
pe 05.07.
Hassan Maikal
Ruisrock, Turku
pe 05.07.
Sexmane
Ruisrock, Turku
la 06.07.
W/ Elias Gould & Mary Ann Hawkins & Pekka Nisu
G Livelab, Tampere
la 06.07.
F
Ruisrock, Turku
la 06.07.
Rebekka Holi
Ruisrock, Turku
la 06.07.
Windows95man
Ruisrock, Turku
la 06.07.
Gasellit
Wanaja Festival, Hämeenlinna
su 07.07.
Gasellit
Ruisrock, Turku
su 07.07.
Elsa Brotherus
Ruisrock, Turku
su 07.07.
Karri Koira
Ruisrock, Turku
to 11.07.
Gasellit
Suomipop Festivaali, Oulu
pe 12.07.
Gasellit
Suomipop Festivaali, Jyväskylä
pe 12.07.
Bee
Suomipop Festivaali, Jyväskylä
pe 12.07.
Bee
Oluset, Iisalmi
pe 12.07.–
la 13.07.2024
Trevor Deep Jr.
Visio Festival, Espoo
la 13.07.
Saimaa
Ilosaarirock
la 13.07.
Sexmane
Ilosaarirock
la 13.07.
Bee
Suomipop Festivaali, Oulu
la 13.07.
Rebekka Holi (soolo)
Bättre Folk, Hailuoto
la 13.07.
Mikko Joensuu
Bättre Folk, Hailuoto
su 14.07.
Bee
Ilosaarirock
to 18.07.
Gasellit
Tikkurila Festivaali
to 18.07.
Rebekka Holi (soolo)
Tenho, Helsinki
pe 19.07.
Pekka Nisu
Tavastia, Helsinki
pe 19.07.
Gasellit
Tammerfest, Tampere
pe 19.07.
Bee
Tikkurila Festivaali, Vantaa
pe 19.07.
Sexmane
Tikkurila Festivaali, Vantaa
pe 19.07.–
la 20.07.2024
Sexmane
Mellakka, Hämeenlinna
pe 19.07.
Scandinavian Music Group
Slot Festival, Turku
la 20.07.
Karri Koira
Tikkurila Festivaali, Vantaa
la 20.07.
Gasellit
Karjurock, Uusikaupunki
la 20.07.
Mikko Joensuu
Odysseus-festivaali, Helsinki
to 25.07.
Bee
Työväen Musiikkitapahtuma, Valkeakoski
to 25.07.
Sexmane
Työväen Musiikkitapahtuma, Valkeakoski
pe 26.07.
Sexmane
Headland, Lahti
pe 26.07.–
la 27.07.2024
Bee
Kokkolan Viinijuhlat
la 27.07.
Mary Ann Hawkins
Työväen Musiikkitapahtuma, Valkeakoski
la 27.07.
Rebekka Holi
Työväen Musiikkitapahtuma, Valkeakoski
la 27.07.
Mikko Joensuu
Vinhan kirjajuhlat, Ruovesi
pe 02.08.
Karri Koira
Porispere
pe 02.08.
Windows95man
Porispere
pe 02.08.–
la 03.08.2024
Bee
Satama Open Air, Kemi
pe 02.08.
Rebekka Holi
Uusi Tampere, Tampere
pe 02.08.
W/ Rebekka Holi & Scandinavian Music Group & Ikuiset Ystävät & Yona
Tavara-asema, Tampere
la 03.08.
Sexmane
Porispere
la 03.08.
Karri Koira
Power Festival, Järvenpää
pe 09.08.
Yeboyah
Flow Festival, Helsinki
pe 09.08.
The Holy
Flow Festival, Helsinki
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Gasellit
Hoodfest, Kuopio
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Sexmane
Hoodfest, Kuopio
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Sexmane
Simerock, Rovaniemi
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Bee
Simerock, Rovaniemi
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Windows95man
Simerock, Rovaniemi
la 10.08.
Karri Koira
Flow Festival, Helsinki
la 10.08.
Gasellit
Holjat-festivaali, Forssa
pe 16.08.
Sexmane
Blockfest, Tampere
pe 16.08.
Senya
Blockfest, Tampere
pe 16.08.
Yona
Koiteli Elää, Kiiminki
la 17.08.
Paha Vaanii
Kyröfest, Isokyrö
la 17.08.
Karri Koira
Blockfest, Tampere
la 17.08.
Bee
Koiteli Elää, Kiiminki
la 17.08.
Pesso
Kyröfest, Isokyrö
la 17.08.
Rebekka Holi
Kyröfest, Isokyrö
ti 20.08.
Rebekka Holi
Malmitalon tapahtumakesä, Helsinki
to 22.08.
Mikko Joensuu
Huvila, Helsingin Juhlaviikot
pe 23.08.
Saimaa
Festivaali -festivaali, Tampere
pe 23.08.
Rebekka Holi
Festivaali -festivaali, Tampere
pe 23.08.
Elsa Brotherus
Festivaali -festivaali, Tampere
la 24.08.
Mikko Joensuu
Festivaali -festivaali, Tampere
la 24.08.
Hassan Maikal
Festivaali -festivaali, Tampere
la 24.08.
Jesse Markin
Festivaali -festivaali, Tampere
pe 30.08.
Bee
Kokkolan Venetsialaiset
la 31.08.
Sexmane
Kokkolan Venetsialaiset
to 05.09.
pe 06.09.
Sexmane
Allas Sea Pool, Helsinki
pe 06.09.
Mikko Joensuu
Pikkuteatteri, Lahti
la 07.09.
Gasellit
Allas Sea Pool, Helsinki
la 07.09.
Mikko Joensuu
Dynamo, Turku
pe 13.09.
Mikko Joensuu
Kalevan Navetta, Seinäjoki
la 14.09.
Mikko Joensuu
Ritz, Vaasa
pe 20.09.
Mikko Joensuu
Skenesali, Vantaa
la 21.09.
Mikko Joensuu
Taidetehdas, Porvoo
to 26.09.
Mikko Joensuu
Sellosali, Espoo
pe 27.09.
Mikko Joensuu
Lutakko, Jyväskylä
pe 27.09.
DJ Kridlokk
Tavastia, Helsinki
la 28.09.
DJ Kridlokk
Suisto, Hämeenlinna
pe 04.10.
DJ Kridlokk
45 Special, Oulu
la 05.10.
Pesso
Utopia, Turku
la 05.10.
DJ Kridlokk
Musta Kynnys, Jyväskylä
to 10.10.
Mikko Joensuu
Tavastia, Helsinki
pe 11.10.
DJ Kridlokk
Olympia, Tampere
pe 18.10.
DJ Kridlokk
Kerubi, Joensuu
pe 25.10.
DJ Kridlokk
Sellosali, Espoo
pe 01.11.
DJ Kridlokk
Dynamo, Turku
la 02.11.
DJ Kridlokk
Finlandia-klubi, Lahti
la 21.12.
Pesso
Korjaamo, Helsinki