la 04.05.
good boys
Mascot, Helsinki
la 04.05.
good boys
Mascot, Helsinki
la 04.05.
Stepa
Helsinki Hiphop Festival, Helsinki
pe 10.05.
Mikko Joensuu
G Livelab, Helsinki
la 11.05.
Mikko Joensuu
G Livelab, Tampere
pe 17.05.
Raappana
Mascot, Helsinki
pe 17.05.
Rebekka Holi (soolo)
Yläkaupungin Yö, Jyväskylä
la 18.05.
Sexmane
Helsingin Jäähalli, Helsinki
pe 24.05.
Bee
Osuma Weekend, Kuopio
la 25.05.
Scandinavian Music Group Sinfonisesti w/ VVO
Tampere-talo, Tampere
la 25.05.
Bee
Nummela -päivä, Nummela
pe 31.05.
Saimaa
Allas Sea Pool
la 01.06.
Bee
YlexPop, Seinäjoki
pe 07.06.
Ville Ahonen
Kesärauha, Turku
pe 07.06.
Bee
Kesärauha, Turku
pe 07.06.
Stepa
Kesärauha, Turku
la 08.06.
Eevil Stöö
Kesärauha, Turku
la 08.06.
Saimaa
Keäsrauha, Turku
la 08.06.
Yeboyah
Kesärauha, Turku
la 08.06.
Bee
Soundfest, Lahti
su 09.06.
Jesse Markin
Kesärauha, Turku
su 09.06.
good boys
Kesärauha, Turku
su 09.06.
Rebekka Holi
Kesärauha, Turku
su 09.06.
Mikko Joensuu
Kesärauha, Turku
su 09.06.
Windows95man
Kesärauha, Turku
pe 14.06.
Yona
Sideways, Helsinki
pe 14.06.
good boys
Sideways, Helsinki
pe 14.06.
Paha Vaanii
Sideways, Helsinki
pe 14.06.
Yeboyah
Sideways, Helsinki
pe 14.06.
Scandinavian Music Group
Varjo Festivaali, Oulu
pe 14.06.
Karri Koira
Varjo Festivaali, Oulu
pe 14.06.
Bee
Haku Päällä Festivaali, Kurikka
pe 14.06.
W/ DJ Kridlokk & Eevil Stöö & Stepa & Senya
Tavara-asema, Tampere
la 15.06.
Karri Koira
Sideways, Helsinki
la 15.06.
Eevil Stöö
Sideways, Helsinki
la 15.06.
F
Sideways, Helsinki
la 15.06.
Jesse Markin
Sideways, Helsinki
la 15.06.
Mikko Joensuu
Sideways, Helsinki
la 15.06.
Bee
Varjo Festivaali, Oulu
la 15.06.
Bee
UntoRock, Utajärvi
ke 19.06.
Rebekka Holi
Tavastia, Helsinki
to 20.06.
Karri Koira
Himos Juhannus
to 20.06.
Gasellit
Tahko Juhannus
to 20.06.–
la 22.06.2024
Krash Bandicute
Solstice Festival, Ruka
to 20.06.
Sexmane
RMJ, Rauma
pe 21.06.
Gasellit
Himos Juhannus
pe 21.06.
Sexmane
Himos Juhannus
pe 21.06.
Karri Koira
RMJ, Rauma
pe 21.06.
Bee
Sieravuoren Juhannus, Honkilahti
la 22.06.
Bee
Himos Juhannus
la 22.06.
Sexmane
Tahko Juhannus
la 22.06.
Karri Koira
Tahko Juhannus
la 22.06.
Gasellit
RMJ, Rauma
ke 26.06.
Bee
Iskelmä Festivaali, Himos
to 27.06.
Yrjänä
Provinssi, Seinäjoki
to 27.06.
Gasellit
Provinssi, Seinäjoki
to 27.06.
Sexmane
Provinssi, Seinäjoki
to 27.06.
Yeboyah
Provinssi, Seinäjoki
to 27.06.–
la 29.06.2024
Bee
Haapavesi Folk
pe 28.06.
Jesse Markin
Provinssi, Seinäjoki
pe 28.06.
Bee
Kouvolan Wiinijuhlat, Kouvola
la 29.06.
Bee
Provinssi, Seinäjoki
la 29.06.
The Holy
Provinssi, Seinäjoki
la 29.06.
Bee
Tammelan Stadionin avajaiskonsertti, Tampere
to 04.07.
Bee
Rantajamit, Lohja
to 04.07.
Rebekka Holi
Runoviikko Rock, Kajaani
pe 05.07.
Bee
Ruisrock, Turku
pe 05.07.
good boys
Ruisrock, Turku
pe 05.07.
Hassan Maikal
Ruisrock, Turku
pe 05.07.
Sexmane
Ruisrock, Turku
la 06.07.
W/ Elias Gould & Mary Ann Hawkins & Pekka Nisu
G Livelab, Tampere
la 06.07.
F
Ruisrock, Turku
la 06.07.
Rebekka Holi
Ruisrock, Turku
la 06.07.
Windows95man
Ruisrock, Turku
la 06.07.
Gasellit
Wanaja Festival, Hämeenlinna
la 06.07.
Bee
Kajaani Fest Live, Kajaani
su 07.07.
Gasellit
Ruisrock, Turku
su 07.07.
Elsa Brotherus
Ruisrock, Turku
su 07.07.
Karri Koira
Ruisrock, Turku
ma 08.07.
Bee
Kirkastusjuhlat, Aitoo
to 11.07.
Gasellit
Suomipop Festivaali, Oulu
pe 12.07.
Gasellit
Suomipop Festivaali, Jyväskylä
pe 12.07.
Bee
Suomipop Festivaali, Jyväskylä
pe 12.07.
Bee
Oluset, Iisalmi
pe 12.07.–
la 13.07.2024
Trevor Deep Jr.
Visio Festival, Espoo
la 13.07.
Saimaa
Ilosaarirock
la 13.07.
Sexmane
Ilosaarirock
la 13.07.
Bee
Suomipop Festivaali, Oulu
la 13.07.
Rebekka Holi (soolo)
Bättre Folk, Hailuoto
la 13.07.
Mikko Joensuu
Bättre Folk, Hailuoto
su 14.07.
Bee
Ilosaarirock
to 18.07.
Gasellit
Tikkurila Festivaali
to 18.07.
Rebekka Holi (soolo)
Tenho, Helsinki
to 18.07.
Bee
Tammerfest -jatkot, Tampere
pe 19.07.
Pekka Nisu
Tavastia, Helsinki
pe 19.07.
Gasellit
Tammerfest, Tampere
pe 19.07.
Bee
Tikkurila Festivaali, Vantaa
pe 19.07.
Sexmane
Tikkurila Festivaali, Vantaa
pe 19.07.–
la 20.07.2024
Sexmane
Mellakka, Hämeenlinna
pe 19.07.
Scandinavian Music Group
Slot Festival, Turku
pe 19.07.
Bee
Sunset Beach Party, Karkkila
la 20.07.
Karri Koira
Tikkurila Festivaali, Vantaa
la 20.07.
Gasellit
Karjurock, Uusikaupunki
la 20.07.
Mikko Joensuu
Odysseus-festivaali, Helsinki
to 25.07.
Bee
Työväen Musiikkitapahtuma, Valkeakoski
to 25.07.
Sexmane
Työväen Musiikkitapahtuma, Valkeakoski
pe 26.07.
Sexmane
Headland, Lahti
pe 26.07.–
la 27.07.2024
Bee
Kokkolan Viinijuhlat
pe 26.07.
Bee
Sejon Sutinat, Hirvensalmi
la 27.07.
Mary Ann Hawkins
Työväen Musiikkitapahtuma, Valkeakoski
la 27.07.
Rebekka Holi
Työväen Musiikkitapahtuma, Valkeakoski
la 27.07.
Mikko Joensuu
Vinhan kirjajuhlat, Ruovesi
to 01.08.
Bee
Vaasa Festival, Vaasa
pe 02.08.
Karri Koira
Porispere
pe 02.08.
Windows95man
Porispere
pe 02.08.–
la 03.08.2024
Bee
Satama Open Air, Kemi
pe 02.08.
Rebekka Holi
Uusi Tampere, Tampere
pe 02.08.
W/ Rebekka Holi & Scandinavian Music Group & Ikuiset Ystävät & Yona
Tavara-asema, Tampere
la 03.08.
Sexmane
Porispere
la 03.08.
Karri Koira
Power Festival, Järvenpää
la 03.08.
Bee
Multamäkifest, Heinola
la 03.08.
Bee
Power Festival, Järvenpää
su 04.08.
Bee
Minispere, Pori
pe 09.08.
Yeboyah
Flow Festival, Helsinki
pe 09.08.
The Holy
Flow Festival, Helsinki
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Gasellit
Hoodfest, Kuopio
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Sexmane
Hoodfest, Kuopio
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Sexmane
Simerock, Rovaniemi
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Bee
Simerock, Rovaniemi
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Windows95man
Simerock, Rovaniemi
pe 09.08.
Bee
Aura Fest, Turku
la 10.08.
Karri Koira
Flow Festival, Helsinki
la 10.08.
Gasellit
Holjat-festivaali, Forssa
pe 16.08.
Sexmane
Blockfest, Tampere
pe 16.08.
Senya
Blockfest, Tampere
pe 16.08.
Yona
Koiteli Elää, Kiiminki
pe 16.08.
Bee
Krapin puutarhajuhla, Tuusula
la 17.08.
Paha Vaanii
Kyröfest, Isokyrö
la 17.08.
Karri Koira
Blockfest, Tampere
la 17.08.
Bee
Koiteli Elää, Kiiminki
la 17.08.
Pesso
Kyröfest, Isokyrö
la 17.08.
Rebekka Holi
Kyröfest, Isokyrö
ti 20.08.
Rebekka Holi
Malmitalon tapahtumakesä, Helsinki
ke 21.08.
Bee
Granitin kesäkeikat, Riihimäki
to 22.08.
Mikko Joensuu
Huvila, Helsingin Juhlaviikot
to 22.08.
Bee
Kaisla, Tampere
pe 23.08.
Saimaa
Festivaali -festivaali, Tampere
pe 23.08.
Rebekka Holi
Festivaali -festivaali, Tampere
pe 23.08.
Elsa Brotherus
Festivaali -festivaali, Tampere
la 24.08.
Mikko Joensuu
Festivaali -festivaali, Tampere
la 24.08.
Hassan Maikal
Festivaali -festivaali, Tampere
la 24.08.
Jesse Markin
Festivaali -festivaali, Tampere
la 24.08.
Bee
Liekkiyö, Parkano
pe 30.08.
Bee
Kokkolan Venetsialaiset
la 31.08.
Sexmane
Kokkolan Venetsialaiset
la 31.08.
Bee
Merisärkkä, Kalajoki
la 31.08.
Mikko Joensuu
Alajärvi-sali, Alajärvi
to 05.09.
pe 06.09.
Sexmane
Allas Sea Pool, Helsinki
pe 06.09.
Mikko Joensuu
Pikkuteatteri, Lahti
la 07.09.
Gasellit
Allas Sea Pool, Helsinki
la 07.09.
Mikko Joensuu
Dynamo, Turku
pe 13.09.
Mikko Joensuu
Kalevan Navetta, Seinäjoki
la 14.09.
Mikko Joensuu
Ritz, Vaasa
pe 20.09.
Mikko Joensuu
Skenesali, Vantaa
la 21.09.
Mikko Joensuu
Taidetehdas, Porvoo
to 26.09.
Mikko Joensuu
Sellosali, Espoo
pe 27.09.
Mikko Joensuu
Lutakko, Jyväskylä
pe 27.09.
DJ Kridlokk
Tavastia, Helsinki
la 28.09.
DJ Kridlokk
Maxim, Kuopio
pe 04.10.
DJ Kridlokk
45 Special, Oulu
la 05.10.
Pesso
Utopia, Turku
la 05.10.
DJ Kridlokk
Musta Kynnys, Jyväskylä
to 10.10.
Mikko Joensuu
Tavastia, Helsinki
pe 11.10.
DJ Kridlokk
Olympia, Tampere
pe 11.10.
Yona
Konserttitalo, Lahti
la 12.10.
Yona
Mikaeli, Mikkeli
to 17.10.
Yona
Kaupunginteatteri, Kuopio
pe 18.10.
DJ Kridlokk
Kerubi, Joensuu
pe 18.10.
Yona
Lappeenranta-sali, Lappeenranta
la 19.10.
DJ Kridlokk
Suisto, Hämeenlinna
la 19.10.
Yona
Savoy, Helsinki
pe 25.10.
DJ Kridlokk
Sellosali, Espoo
pe 25.10.
Yona
Promenadisali, Pori
la 26.10.
Yona
Madetojan sali, Oulu
pe 01.11.
DJ Kridlokk
Dynamo, Turku
pe 01.11.
Yona
Rytmikorjaamo, Seinäjoki
la 02.11.
DJ Kridlokk
Finlandia-klubi, Lahti
la 02.11.
Yona
Paviljonki, Jyväskylä
pe 08.11.
Yona
Järvenpää-talo, Järvenpää
la 09.11.
Yona
Verkatehdas, Hämeenlinna
to 14.11.
Yona
Hyvinkääsali, Hyvinkää
pe 15.11.
Yona
Tampere-talo, Tampere
la 16.11.
Yona
Taidetehdas, Porvoo
la 21.12.
Pesso
Korjaamo, Helsinki