Keikat

ke 06.07.

Elias Gould
Lonna, Helsinki

to 07.07.

Yona
Puistojuhlat, JyväskyläOsta liput

to 07.07.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
Runoviikko rock, Rock House Kulma, KajaaniOsta liput

pe 08.07.

Pyhimys
Wanaja Festivaali, HämeenlinnaOsta liput

pe 08.07.

Teflon Brothers
Rantajamit, Lohja

pe 08.07.

Gasellit
Sunset Beach Party, KarkkilaOsta liput

pe 08.07.

Elias Gould
Telakka, TampereOsta liput

pe 08.07.

Elias Gould
Telakka, TampereOsta liput

pe 08.07.

F
Ruisrock, TurkuOsta liput

pe 08.07.

Jesse Markin
Puistojuhlat, JyväskyläOsta liput

pe 08.07.

Pesso
Ruisrock, TurkuOsta liput

pe 08.07.

SOFA
Ruisrock, TurkuOsta liput

pe 08.07.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
Aawastock, AavasaksaOsta liput

pe 08.07.

Elias Gould
Oosterin terassi, Helsinki

pe 08.07.

Paha Vaanii DJ's
Oosterin terassi, Helsinki

la 09.07.

Teflon Brothers
TBA

la 09.07.

Pyhimys
Allas Sea Pool, HelsinkiOsta liput

la 09.07.

Gasellit
Ruisrock, TurkuOsta liput

la 09.07.

F
Gigglin Marlin, Lappeenranta

la 09.07.

Hassan Maikal
Ruisrock, TurkuOsta liput

la 09.07.

Jesse Markin
Ruisrock, TurkuOsta liput

la 09.07.

Mc Koo
Ruisrock, TurkuOsta liput

la 09.07.

Pasa
Ruisrock, TurkuOsta liput

la 09.07.

Pekka Nisu
Ruisrock, TurkuOsta liput

la 09.07.

Sexmane
Ruisrock, TurkuOsta liput

la 09.07.

Stepa
Papana Bar, Inari

la 09.07.

Tavastian Lauantaidisko DJs
Ruisrock, TurkuOsta liput

su 10.07.

Gasellit
Aitoon Kirkastusjuhlat, AitooOsta liput

su 10.07.

Paha Vaanii DJ's
Ruisrock, TurkuOsta liput

su 10.07.

Pyhimys
Ruisrock, TurkuOsta liput

ti 12.07.

DJ Yeboyah
SuomiAreena, Pori

ke 13.07.

SOFA
TBA, Helsinki

ke 13.07.

Sexmane
Jimmy´s, Pori

to 14.07.

Teflon Brothers
Vauhtiajot, Seinäjoki

pe 15.07.

Scandinavian Music Group
Downtown Calling, HelsinkiOsta liput

pe 15.07.

Teflon Brothers
TBA

pe 15.07.

Pyhimys
Suomipop Festivaali, OuluOsta liput

pe 15.07.–
la 16.07.

Teflon Brothers
Hiidenkirnu Festivaali, Vihti

pe 15.07.–
la 16.07.

Mary Ann Hawkins
Mitäs Mitäs Mitäs 7, Nuutajärvi, UrjalaOsta liput

pe 15.07.–
la 16.07.

Detalji
Mitäs Mitäs Mitäs 7, Nuutajärvi, UrjalaOsta liput

pe 15.07.

Lake Jons
Downtown Calling, HelsinkiOsta liput

pe 15.07.

Pekka Nisu
Downtown Calling, HelsinkiOsta liput

pe 15.07.

Pesso
Downtown Calling, HelsinkiOsta liput

pe 15.07.

Sexmane
Ilosaarirock, JoensuuOsta liput

pe 15.07.

Eevil Stöö
Monaco, Lohja

pe 15.07.

Elias Gould
Blanko, Turku

la 16.07.

Paha Vaanii DJ's
TBA

la 16.07.

Windows95man
Tahgou Festival, Tahko

la 16.07.

Pyhimys
Suomipop Festivaali, JyväskyläOsta liput

la 16.07.

Gasellit
Coolhead LIVE, HelsinkiOsta liput

la 16.07.

Jesse Markin
Pori Jazz, PoriOsta liput

la 16.07.

Elias Gould
Downtown Calling, HelsinkiOsta liput

la 16.07.

Nicole Willis
Downtown Calling, HelsinkiOsta liput

la 16.07.

The Holy
Downtown Calling, HelsinkiOsta liput

la 16.07.

F
Ilosaarirock, JoensuuOsta liput

la 16.07.

Hassan Maikal
Ilosaarirock, JoensuuOsta liput

la 16.07.

Joensuu 1685
Indie Iltamat Open Air, TurkuOsta liput

la 16.07.

Mary Ann Hawkins
Indie Iltamat Open Air, TurkuOsta liput

la 16.07.

Mc Koo
Ilosaarirock, JoensuuOsta liput

la 16.07.

Onni Boi
Downtown Calling, HelsinkiOsta liput

la 16.07.

Paha Vaanii DJ's
Tahgou Festival, TahkoOsta liput

la 16.07.

Sexmane
Onnela, Kajaani

la 16.07.

Aivovuoto
Pub Old Lättis, Rovaniemi

la 16.07.

The Holy
Indie Iltamat Open Air, TurkuOsta liput

la 16.07.

Yeboyah
Ilosaarirock, JoensuuOsta liput

su 17.07.

Gasellit
Ilosaarirock, JoensuuOsta liput

su 17.07.

Jesse Markin
Ilosaarirock, JoensuuOsta liput

ke 20.07.

Gracias
Ravintola Albatrossi, KuopioOsta liput

ke 20.07.

Hassan Maikal
Grotesk, Helsinki

ke 20.07.

Sexmane
Big Yard, Tikkurila, Vantaa

to 21.07.

Yona
Tikkurila Festivaali, VantaaOsta liput

to 21.07.

Jesse Markin
CoolHead Live, HelsinkiOsta liput

to 21.07.

Windows95man
Yritystilaisuus, Oulu

to 21.07.

Pyhimys
Tikkurila Festivaali, VantaaOsta liput

pe 22.07.

Jesse Markin
Naamat, Muurame

pe 22.07.

Teflon Brothers
TBA

pe 22.07.

Scandinavian Music Group
Allas Sea Pool, HelsinkiOsta liput

pe 22.07.

Gasellit
Mellakka Festival, HämeenlinnaOsta liput

pe 22.07.

Aivovuoto & DJ Kridlokk
Mellakka Festival, HämeenlinnaOsta liput

pe 22.07.

Mc Koo
Uusi Tampere, TampereOsta liput

pe 22.07.

Sexmane
Mellakka Festival, HämeenlinnaOsta liput

pe 22.07.

Yeboyah
TBA

pe 22.07.

Yeboyah
I Was Here -festivaali, HelsinkiOsta liput

pe 22.07.

F
I Was Here -festivaali, HelsinkiOsta liput

pe 22.07.

Stepa
Kuudes Linja, HelsinkiOsta liput

la 23.07.

Gasellit
St. Michel Summerfest, MikkeliOsta liput

la 23.07.

Gasellit
Sampea & Samppanjaa, VarkausOsta liput

la 23.07.

SOFA
Naamat, Muurame

la 23.07.

Kuahu
Kuudes Linja, Helsinki

la 23.07.

Pyhimys
Tammerfest, TampereOsta liput

la 23.07.

Scandinavian Music Group
Uusi Tampere -festivaali, TampereOsta liput

la 23.07.

Heikki Kuula
Mellakka Festival, HämeenlinnaOsta liput

la 23.07.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
Mellakka Festival, HämeenlinnaOsta liput

la 23.07.

Yeboyah
Uusi Tampere -festivaali, TampereOsta liput

la 23.07.

Yeboyah
Mellakka Festival, HämeenlinnaOsta liput

la 23.07.

Eevil Stöö
Uusi Tampere, TampereOsta liput

la 23.07.

Yona (trio)
PLAU-festivaali, Pori

su 24.07.

Yona
CoolHead Live, HelsinkiOsta liput

ke 27.07.

Gasellit
Kaivohuone (Unikeon päivä), NaantaliOsta liput

ke 27.07.

DJ Kridlokk
CoolHead LIVE, HelsinkiOsta liput

ke 27.07.

Ex Tuuttiz
CoolHead LIVE, HelsinkiOsta liput

to 28.07.

F
Taipalsaari Sounds, TaipalsaariOsta liput

to 28.07.

Pyhimys
Taipalsaari Sounds, TaipalsaariOsta liput

pe 29.07.

Yona (trio)
Kaupungin Äänet, Lahti

pe 29.07.

Figaro
Kuudes Linja, HelsinkiOsta liput

pe 29.07.

Gasellit
House of Olaf, SavonlinnaOsta liput

pe 29.07.

Pesso
Kuudes Linja, HelsinkiOsta liput

pe 29.07.

Mikko Joensuu
Voimala 1889, OuluOsta liput

pe 29.07.

Pyhimys
Qstock, OuluOsta liput

pe 29.07.

Eevil Stöö
Kaupungin Äänet, Lahti

pe 29.07.

Sexmane
TBA

la 30.07.

Yona
Ääniä Festivaali, ÄänekoskiOsta liput

la 30.07.

Teflon Brothers
DBTL, Turku

la 30.07.

Gasellit
Qstock, OuluOsta liput

la 30.07.

F
Wintti, Lahti

la 30.07.

Sexmane
Qstock, OuluOsta liput

la 30.07.

Eevil Stöö
Suisto, Hämeenlinna

to 04.08.

Onni Boi Soolo
Korjaamon kesäpiha, Helsinki

to 04.08.

Yona (trio)
Tampereen Teatterikesä, TampereOsta liput

pe 05.08.

Yona (trio)
Pyhä Unplugged, PyhäOsta liput

pe 05.08.

Pesso
TBA, Helsinki

pe 05.08.

Pyhimys
TBA

pe 05.08.

Stepa
Pasila Pihalla, Helsinki

pe 05.08.

Eevil Stöö
G Livelab, HelsinkiOsta liput

la 06.08.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Espoo

la 06.08.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Helsinki

la 06.08.

F
TBA

la 06.08.

Jesse Markin
Varjofestivaali, OuluOsta liput

la 06.08.

Sexmane
Wintti, Lahti

la 06.08.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
Varjofestivaali, OuluOsta liput

ma 08.08.

Pietarin Spektaakkeli
Concreate Urban Art Festival, Helsinki

ke 10.08.

Elias Gould
Korjaamon kesäpiha, Helsinki

to 11.08.

Gasellit
TBA, Turku

pe 12.08.

Eevil Stöö
45 Special, Oulu

pe 12.08.

Gasellit
Solar Sound, SeinäjokiOsta liput

pe 12.08.

Heikki Kuula
Hoodfest (jatkot), Kuopio

pe 12.08.

New Ro
Flow Festival, HelsinkiOsta liput

pe 12.08.

Pyhimys
Hoodfest, KuopioOsta liput

la 13.08.

Gasellit
Hoodfest, KuopioOsta liput

la 13.08.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Tampere

la 13.08.

DREAM
Flow Festival, HelsinkiOsta liput

la 13.08.

Eevil Stöö
Hoodfest, KuopioOsta liput

la 13.08.

F
Flow Festival, HelsinkiOsta liput

la 13.08.

Hassan Maikal
Flow Festival, HelsinkiOsta liput

la 13.08.

Jesse Markin
Flow Festival, HelsinkiOsta liput

la 13.08.

Sexmane
Hoodfest, KuopioOsta liput

la 13.08.

Yeboyah
Flow Festival, HelsinkiOsta liput

su 14.08.

Gasellit
Flow Festival, HelsinkiOsta liput

su 14.08.

Pyhimys
TBA

su 14.08.

Sexmane
Flow Festival, HelsinkiOsta liput

ke 17.08.

Elias Gould
Grotesk, Helsinki

ke 17.08.

Figaro
Korjaamon kesäpiha, Helsinki

ke 17.08.

Yona
Big Yard, Tikkurila, Vantaa

to 18.08.

Einari Stylman
G Livelab, TampereOsta liput

to 18.08.

Pekka Nisu
G Livelab, TampereOsta liput

pe 19.08.

Yona (trio)
Kahvila Saha, Kokkola

pe 19.08.

Gasellit
Tapiola Festivaali, EspooOsta liput

pe 19.08.

Hassan Maikal
TBA

pe 19.08.

Pyhimys
Tapiola Festivaali, EspooOsta liput

pe 19.08.

Yeboyah
Blockfest, TampereOsta liput

la 20.08.

Gasellit
Blockfest, TampereOsta liput

la 20.08.

F
TBA

la 20.08.

Hassan Maikal
Kyröfest, IsokyröOsta liput

la 20.08.

Mc Koo
Blockfest, TampereOsta liput

la 20.08.

Sexmane
Blockfest, TampereOsta liput

la 20.08.

Pesso
Hiukkafest, OuluOsta liput

la 20.08.

Yeboyah
Kyröfest, IsokyröOsta liput

ma 22.08.

Mikko Joensuu
Helsingin juhlaviikot, Huvila, HelsinkiOsta liput

to 25.08.

Yona (trio)
TBA

to 25.08.

Gasellit
Waltikan venetsialaiset, ValkeakoskiOsta liput

pe 26.08.

Yona
Festivaali, TampereOsta liput

pe 26.08.

Lake Jons
On The Rocks, HelsinkiOsta liput

pe 26.08.

Sexmane
Venetsialaiskarnevaalit, Hiekkasärkät, KalajokiOsta liput

pe 26.08.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
Voimalan 1889, OuluOsta liput

la 27.08.

Yona & Tapiola sinfonietta
Huvila, HelsinkiOsta liput

la 27.08.

Gasellit
Akuliina, JämsäOsta liput

la 27.08.

Einari Stylman
G Livelab, HelsinkiOsta liput

la 27.08.

Pekka Nisu
G Livelab, HelsinkiOsta liput

la 27.08.

F
Onnela, Kajaani

la 27.08.

Jesse Markin
Festivaali, TampereOsta liput

la 27.08.

Sexmane
Calacucco, Kuopio

to 01.09.

DJ Kridlokk
TBA

to 01.09.

Yona (trio)
Lounaispuisto, Jyväskylä

pe 02.09.

Karri Koira
Olympia, TampereOsta liput

pe 02.09.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
TBA

la 03.09.

Eevil Stöö
Musta Kynnys, Jyväskylä

la 03.09.

Gasellit
Allas Sea Pool, HelsinkiOsta liput

la 03.09.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
TBA

la 03.09.

Sexmane
Domino, Rauma

su 04.09.

Yona (trio)
Linnanmäki, Helsinki

ke 07.09.

Sexmane
Allas Sea Pool, HelsinkiOsta liput

to 08.09.

Karri Koira
Allas Sea Pool, HelsinkiOsta liput

to 08.09.

Detalji
G Livelab, TampereOsta liput

to 08.09.

New Ro
G Livelab, TampereOsta liput

pe 09.09.

Scandinavian Music Group
Tavastia, HelsinkiOsta liput

pe 09.09.

Eevil Stöö
Juhani Aho-sali, Järvenpää

pe 09.09.

Aivovuoto
TBA

pe 09.09.

Jesse Markin
TBA

la 10.09.

Scandinavian Music Group
Tavastia, HelsinkiOsta liput

la 10.09.

Karri Koira
Lutakko, JyväskyläOsta liput

la 10.09.

Aivovuoto
TBA

la 10.09.

F
Allas Sea Pool, HelsinkiOsta liput

la 10.09.

Jesse Markin
Allas Sea Pool, HelsinkiOsta liput

la 10.09.

Mary Ann Hawkins
G Livelab, TampereOsta liput

la 10.09.

Pyhimys
Helsingin Jäähalli, Helsinki

ke 14.09.

Yona & Tampere Filharmonia
Tampere-talo, TampereOsta liput

to 15.09.

Yona
Allas Sea Pool, HelsinkiOsta liput

to 15.09.

Ex Tuuttiz
Maxim, KuopioOsta liput

pe 16.09.

Karri Koira
45 Special, OuluOsta liput

pe 16.09.

Scandinavian Music Group
Finlandia-klubi, LahtiOsta liput

pe 16.09.

Yona (trio)
Maxim, KuopioOsta liput

pe 16.09.

Hassan Maikal
Allas Sea Pool, HelsinkiOsta liput

pe 16.09.

New Ro
Kulttuuritalo Martinus, VantaaOsta liput

pe 16.09.

Yeboyah
Allas Sea Pool, HelsinkiOsta liput

pe 16.09.

Ex Tuuttiz
TBA

pe 16.09.

Sexmane
TBA

la 17.09.

Scandinavian Music Group
Kulttuuritalo Virta, ImatraOsta liput

la 17.09.

Karri Koira
Logomo, TurkuOsta liput

la 17.09.

Yona (trio)
Louhisali, Espoo

la 17.09.

DJ Kridlokk
TBA

la 17.09.

Ex Tuuttiz
45 Special, OuluOsta liput

pe 23.09.

Scandinavian Music Group
Corner Inn, Kemi

pe 23.09.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
Torvi, LahtiOsta liput

pe 23.09.

Elias Gould
TBA

pe 23.09.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
Torvi, LahtiOsta liput

pe 23.09.

Yeboyah
Kulttuuritalo Martinus, VantaaOsta liput

pe 23.09.

Ex Tuuttiz
Suisto, HämeenlinnaOsta liput

pe 23.09.

Sexmane
Supper Club, Tampere

la 24.09.

Scandinavian Music Group
45 Special, OuluOsta liput

la 24.09.

Mary Ann Hawkins
Yksityistilaisuus

la 24.09.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
TBA

la 24.09.

Yeboyah
G Livelab, TampereOsta liput

la 24.09.

Ex Tuuttiz
Olympia, TampereOsta liput

la 24.09.

Sexmane
Ilona, Seinäjoki

pe 30.09.

Yona (trio)
Dynamo, TurkuOsta liput

pe 30.09.

Mary Ann Hawkins
TBA

pe 30.09.

Ex Tuuttiz
Monaco, Lohja

la 01.10.

Yona (trio)
Suisto, Hämeenlinna

pe 07.10.

Scandinavian Music Group
Logomo, TurkuOsta liput

pe 07.10.

Mikko Joensuu
TTT-Klubi, TampereOsta liput

pe 07.10.

Ex Tuuttiz
Korjaamo, HelsinkiOsta liput

la 08.10.

Scandinavian Music Group
Olympia, TampereOsta liput

la 08.10.

Ex Tuuttiz
Dynamo, TurkuOsta liput

pe 14.10.

Scandinavian Music Group
Lutakko, JyväskyläOsta liput

pe 14.10.

Elias Gould
TBA

la 15.10.

Scandinavian Music Group
Sellosali, EspooOsta liput

la 15.10.

Ex Tuuttiz
Torvi, LahtiOsta liput

to 20.10.

Elias Gould
TBA

pe 21.10.

Scandinavian Music Group
Kerubi, JoensuuOsta liput

la 22.10.

Scandinavian Music Group
Sawohouse, KuopioOsta liput

la 22.10.

Hassan Maikal
Korjaamon Kulmasali, HelsinkiOsta liput

su 23.10.

Scandinavian Music Group
Pato Klubi, KouvolaOsta liput

pe 28.10.

Yona
Kotkan konserttitalo, KotkaOsta liput

pe 28.10.

Ex Tuuttiz
Lutakko, JyväskyläOsta liput

la 29.10.

Yona
Korjaamon Kulmasali, Helsinki

pe 04.11.

Yona & Sinfonia Lahti
Sibeliustalo, LahtiOsta liput

pe 11.11.

Yona
Martinus, Vantaa

pe 18.11.

DJ Kridlokk & Eevil Stöö
TBA

pe 02.12.

Yona (trio)
TTT-Klubi, Tampere

to 08.12.

Yona
Sellosali, EspooOsta liput

pe 09.12.

Yona (trio)
Revolution, Jyväskylä