Keikat

ke 28.07.

Jesse Markin
Allas Sea Pool, Helsinki

ke 28.07.

Pyhimys
Logomon terassikesä, Turku

to 29.07.

Teflon Brothers
Kauppakeskus Pasaati, Kotka

to 29.07.

Pyhimys
Pyhtään Kulttuuritalo, Pyhtää

to 29.07.

Gasellit
Samppalinna, Turku

pe 30.07.

Gasellit
Porispere, Pori

pe 30.07.

Pyhimys & Teflon Brothers
Qstock, Oulu

pe 30.07.

Elias Gould
Seasound, Helsinki

pe 30.07.

Sexmane
Headland, Lahti

la 31.07.

Gasellit & Jesse Markin & Yeboyah
Qstock, Oulu

la 31.07.

Karri Koira & SOFA & Tavastian Lauantaidisko DJs
Seasound, Helsinki

la 31.07.

Teflon Brothers
We Love The Festival, Imatra

to 05.08.

Teflon Brothers
Samppalinna, Turku

to 05.08.

Karina & The Holy & Yona
Kesärauha, Turku

pe 06.08.

Aivovuoto & DJ Kridlokk & Ex Tuuttiz
Varjofestivaali, Oulu

pe 06.08.

Windows95man
Summerdance, Peräseinäjoki

pe 06.08.

Eevil Stöö
LPRHC Fest, Lappeenranta

la 07.08.

Aivovuoto & Eevil Stöö & Ex Tuuttiz & F & Jesse Markin & SOFA & Yeboyah
Kesärauha, Turku

la 07.08.

Teflon Brothers
Siltakemmakat, Puumala

la 07.08.

Yona
Varjofestivaali, Oulu

la 07.08.

Seksikäs-Suklaa & Dosdela
Yksityistilaisuus, Nokia

la 07.08.

Dj Teemu Keisteri
Yksityistilaisuus, Espoo

su 08.08.

Gracias
Kesärauha, Turku

ke 11.08.

Teflon Brothers
Mummotunneli, Helsinki

ke 11.08.

F
Afterwork with a twist, Kiska, Helsinki

ke 11.08.

Heikki Kuula
Tiksin Patio, Tikkurila, Vantaa

to 12.08.

Pyhimys
Lappeenrannan Kesäteatteri, Lappeenranta

to 12.08.

F
Sellosalin kesäpiha, Espoo

pe 13.08.

Gasellit & Teflon Brothers
Aura Fest, Turku

pe 13.08.

Teflon Brothers
We love to festival, Loimaa

pe 13.08.

Hassan Maikal
Kasarmitorin kesä, Helsinki

la 14.08.

Teflon Brothers
Vauhtiajot, Seinäjoki

la 14.08.

Seksikäs-Suklaa & Dosdela & VG+
Periscope, Tampere

la 14.08.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Tampere

la 14.08.

Pesso & SOFA
G Livelab, Helsinki

to 19.08.

Yona & Tapiola sinfonietta
Huvilateltta, Helsinki

pe 20.08.

F & MKDMSK Memorial & Yeboyah
Simerock, Rovaniemi

pe 20.08.

Teflon Brothers
Kuuska soi, Oulu

la 21.08.

Ex Tuuttiz & Gracias
Simerock, Rovaniemi

la 21.08.

Pyhimys
Stadionfest, Seinäjoki

la 21.08.

Joensuu 1685 & Mc Koo & Windows95man
Kyröfest, Isokyrö

la 21.08.

SOFA
Rytmikorjaamo, Seinäjoki

la 21.08.

Kauriinmetsästäjät
G Livelab, Helsinki

la 21.08.

Jesse Markin & Karri Koira & Yona
Bruks Festivaali, Salo

su 22.08.

Pyhimys & Teflon Brothers
Simerock, Rovaniemi

ke 25.08.

Teflon Brothers
Tiksin Patio, Tikkurila, Vantaa

to 26.08.

Karina & String Orchestra
Huvilateltta, Helsinki

to 26.08.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Helsinki

to 26.08.

Teflon Brothers
Kafé Koma, Helsinki

pe 27.08.

Pyhimys
Kaivohuone, Naantali

pe 27.08.

Teflon Brothers
Saaristo Open, Kaarina

pe 27.08.

Dj Harvest & Pyhimys
Yksityistilaisuus, Turku

pe 27.08.

Gracias & Yeboyah
Huvilateltta, Helsinki

pe 27.08.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Helsinki

pe 27.08.

DJ Ottopetteri (Kuahu DJ's)
Yksityistilaisuus, Helsinki

la 28.08.

Gasellit & Teflon Brothers
Red Carpet Film Festival, Hyvinkää

la 28.08.

Gasellit & Teflon Brothers
Soundfest, Lahti

la 28.08.

Pyhimys & Saimaa & Yona
Festivaali, Tampere

la 28.08.

The Holy
G Livelab, Helsinki

to 02.09.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Helsinki

to 02.09.

F
On The Rocks (Silmien takana -klubi), Helsinki

pe 03.09.

Teflon Brothers
London, Jyväskylä

pe 03.09.

Hassan Maikal
Kulttuuritalo Martinuksen piha, Vantaa

pe 03.09.

Teflon Brothers
Särkänniemi, Tampere

la 04.09.

Jesse Markin Experience
Huvilateltta, Helsinki

la 04.09.

Gasellit
Allas Sea Pool, Helsinki

la 04.09.

Onni Boi
Ääniwalli, Helsinki

la 04.09.

Teflon Brothers
Domino, Rauma

la 04.09.

Tavastian Lauantaidisko DJs
Linnanmäki, Helsinki

su 05.09.

Gasellit
Goom-risteily

ke 08.09.

Detalji & New Ro
Tavastia-klubi, Helsinki

ke 08.09.

Detalji & New Ro
Tavastia, Helsinki

ke 08.09.

Yeboyah
TBA, Helsinki

to 09.09.

Joensuu 1685
Tavastia-klubi, Helsinki

to 09.09.

Windows95man
Yksityistilaisuus, Helsinki

pe 10.09.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Oulu

pe 10.09.

Elias Gould & Pesso
Musiikkitalon ravintola, Helsinki

pe 10.09.

Teflon Brothers
Yksityistilaisuus, Raasepori

pe 10.09.

Hassan Maikal
Elokuvateatteri K-13, Helsinki

pe 10.09.

Eevil Stöö
Dynamo, Turku

la 11.09.

DJ Ottopetteri (Kuahu DJ's)
Yksityistilaisuus, Hyvinkää

la 11.09.

Pietarin Spektaakkeli
Linnanmäki, Helsinki

la 11.09.

Teflon Brothers
Yksityistilaisuus, Helsinki

su 12.09.

Pesso
Linnanmäki, Helsinki

ke 15.09.

Hassan Maikal
Stoa (Break the Fight! -tapahtuma), Helsinki

to 16.09.

Pyhimys
Kotkan konserttitalo, Kotka

pe 17.09.

Pekka Nisu
TBA

pe 17.09.

Eevil Stöö
45 Special, Oulu

pe 17.09.

Teflon Brothers
Riutanharju, Riihimäki

pe 17.09.

Gasellit
Kaivohuone, Naantali

la 18.09.

Karina
Korjaamo, Helsinki

la 18.09.

SOFA
Anti Festival, Kuopio

la 18.09.

Eevil Stöö
Kerubi, Joensuu

la 18.09.

Teflon Brothers
Kimmel, Joensuu

la 18.09.

F
You X By Helsinki Flow School, Helsinki

la 18.09.

AHO
G Livelab, Helsinki

la 18.09.

Yeboyah
Vernissa, Vantaa

to 23.09.

Laineen Kasperi
G Livelab, Helsinki

pe 24.09.

Sexmane
Sawohouse, Kuopio

pe 24.09.

Teflon Brothers
Piste, Ruka

la 25.09.

Karina
45 Special, Oulu

la 25.09.

Heikki Kuula
On The Rocks, Helsinki

la 25.09.

Teflon Brothers
Isojano, Lahti

la 25.09.

Kauriinmetsästäjät
Yksityistilaisuus, Helsinki

su 26.09.

Tavastian Lauantaidisko DJs
Linnanmäki, Helsinki

to 30.09.

Teflon Brothers
Casino, Helsinki

to 30.09.

AHO
G Livelab, Tampere

pe 01.10.

Jesse Markin
Tampere-talo, Tampere

pe 01.10.

Teflon Brothers
Yksityistilaisuus, Helsinki

pe 01.10.

Elias Gould & Kauriinmetsästäjät
Korjaamo, Helsinki

pe 01.10.

Gasellit
Kotkan konserttitalo, Kotka

pe 01.10.

Eevil Stöö
Leipätehdas, Vaasa

pe 01.10.

Mc Koo
Superwood Festival, Helsinki

la 02.10.

Detalji & Einari Stylman & F & Midsommaren & Pesso & Yeboyah
Superwood Festival, Helsinki

la 02.10.

Eevil Stöö & Ex Tuuttiz
YO-Talo, Tampere

la 02.10.

Teflon Brothers
Yksityistilaisuus, Tornio

la 02.10.

Gasellit
Z-One, Varkaus

la 02.10.

Jesse Markin
Suisto, Hämeenlinna

pe 08.10.

Teflon Brothers
Aulanko Areena, Hämeenlinna

pe 08.10.

Gasellit
Lehtiä Ilosaaressa, Joensuu

pe 08.10.

F & SOFA & Yeboyah
Kannusali, Espoo

pe 08.10.

Ex Tuuttiz
Torvi, Lahti

la 09.10.

Ex Tuuttiz
G Livelab, Helsinki

la 09.10.

Gasellit
Tullisali, Oulu

to 14.10.

F
TBA

to 14.10.

Mikko Joensuu
TBA

pe 15.10.

Einari Stylman & Karina & Yeboyah
Jyrock, Jyväskylä

pe 15.10.

Gasellit
Ravintola Status, Forssa

pe 15.10.

Jesse Markin
45 Special, Oulu

pe 15.10.

New Ro
TBA

la 16.10.

Gasellit
Logomo, Turku

la 16.10.

F & New Ro
Jyrock, Jyväskylä

la 16.10.

Jesse Markin
Rytmikorjaamo, Seinäjoki

la 16.10.

AHO
Vakiopaine, Jyväskylä

pe 22.10.

Elias Gould & Gasellit & Karina & Lake Jons
Downtown Calling, Kaapelitehdas, Helsinki

pe 22.10.

Gasellit
Tulisuudelma, Vantaa

la 23.10.

Gasellit
Ilona, Seinäjoki

la 23.10.

F & Jesse Markin & The Holy
Downtown Calling Festival, Kaapelitehdas, Helsinki

la 23.10.

Pyhimys
Hartwall Arena, Helsinki

la 23.10.

Gasellit
Pakkahuone, Tampere

la 23.10.

The Holy
45special, Oulu

la 30.10.

Gasellit
Finlandia-klubi, Lahti

la 30.10.

The Holy
Suisto, Hämeenlinna

pe 05.11.

The Holy
Dynamo, Turku

pe 05.11.

Jesse Markin
Logomo, Turku

pe 05.11.

Gasellit
Vaasa, Teatro

la 06.11.

Gasellit
Escape, Jyväskylä

la 06.11.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Jyväskylä

la 06.11.

The Holy
G Livelab, Tampere

ti 09.11.

Jesse Markin
Yksityistilaisuus, Helsinki

pe 12.11.

Elias Gould
Yksityistilaisuus, Vaasa

pe 12.11.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Helsinki

pe 12.11.

Jesse Markin
Kotkan Konserttitalo, Kotka

la 13.11.

The Holy
Torvi, Lahti

la 13.11.

Gasellit
Siili Bar & Terrace, Kankaanpää

la 13.11.

Jesse Markin
Lutakko, Jyväskylä

pe 19.11.

Gasellit
Hullu Poro Areena, Levi

pe 19.11.

Jesse Markin
Ritz, Vaasa

la 20.11.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
Ääniwalli, Helsinki

la 20.11.

Gasellit
Halfmoon, Rovaniemi

ma 22.11.

Yona & Tapiola sinfonietta
Musiikkitalo, Helsinki

pe 26.11.

Gracias
45 Special, Oulu

pe 26.11.

Gasellit
TBA

pe 26.11.

Karri Koira & Tavastian Lauantaidisko DJs
Yksityistilaisuus, Helsinki

la 27.11.

Gasellit
TBA

pe 03.12.

Gasellit
TBA

pe 03.12.

Jesse Markin
Tavastia-klubi, Helsinki

la 04.12.

Gasellit
Piste, Ruka

la 04.12.

Jesse Markin
Finlandia-klubi, Lahti

to 09.12.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Turku

pe 10.12.

Gasellit
Kehruuhuone, Lappeenranta

la 11.12.

Gasellit
Domino, Rauma

to 16.12.

Karina
TBA

pe 17.12.

Gasellit
Naantalin kylpylä, Naantali

la 18.12.

Gasellit
Kulttuuritalo, Helsinki