Keikat

ke 22.01.

Lac Belot & Lake Jons
G Livelab, Helsinki

to 23.01.

Nicole Willis & Banda Palomita
Sellosali, Espoo

pe 24.01.

Haamu & Mc Koo
Mascot, Helsinki

pe 24.01.

DJ Kridlokk
All Good In The Hood, Kaijakka, Tampere

pe 24.01.

Jesse Markin
Kickstart 2020, Lutakko, Jyväskylä

la 25.01.

SMC
G Livelab, Tampere

la 25.01.

Jesse Markin
Torvi, Lahti

la 25.01.

Prinssi Jusuf & Seksikäs-Suklaa & Dosdela
Mascot, Helsinki

to 30.01.

Nicole Willis & Banda Palomita
G Livelab, Tampere

pe 31.01.

Teflon Brothers
Ideapark, Seinäjoki

la 01.02.

Jesse Markin
Korjaamo, Helsinki

la 01.02.

F & SITOI
G Livelab, Helsinki

la 01.02.

Gasellit
Z-One, Varkaus

la 01.02.

Gettomasa
Hotelli Kivitippu, Lappajärvi

la 01.02.

Teflon Brothers
Piazza, Tahko

su 02.02.

Gasellit
GOOM 20, Baltic Princess, Turku

ma 03.02.

Teflon Brothers
Yksityistilaisuus, Helsinki

pe 07.02.

Gasellit
Tulisuudelma, Vantaa

pe 07.02.

Pyhimys & Tuuttimörkö
Pakkahuone, Tampere

pe 07.02.

Pyhimys
Escape, Jyväskylä

pe 07.02.

Stepa
Torvi, Lahti

pe 07.02.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Helsinki

pe 07.02.

Gettomasa
Himos Areena, Jämsä

la 08.02.

Aivovuoto & JV
G Livelab, Tampere

la 08.02.

Laineen Kasperi & Stepa
Dynamo, Turku

ke 12.02.

Teflon Brothers
Studio, Turku

to 13.02.

Jesse Markin
MARS, Rytmikorjaamo, Seinäjoki

to 13.02.

Teflon Brothers
Abiristeily, Viking Line Mariella

pe 14.02.

Gasellit & Gettomasa
Abiristeily, Viking Line Gabriella, Helsinki

ke 19.02.

Gasellit
Hullu Poro Areena, Levi

to 20.02.

Pyhimys
Suistoklubi, Hämeenlinna

pe 21.02.

Pyhimys
Taidetehdas, Porvoo

pe 21.02.

Einari Stylman & Pietarin Spektaakkeli
G Livelab, Helsinki

pe 21.02.

F & SOFA & Yeboyah
Sellosali, Espoo

pe 21.02.

Gasellit
Hullu Poro Areena, Levi

pe 21.02.

Teflon Brothers
Wanha Työski, Hamina

pe 21.02.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
Ravintola Totem, Lappeenranta

la 22.02.

Laineen Kasperi & Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
Kerubi, Joensuu

la 22.02.

Pyhimys
TBA

la 22.02.

Teflon Brothers
Huittisten Seurahuone, Huittinen

pe 28.02.

Pyhimys
Teatro, Vaasa

pe 28.02.

Gasellit
Ravintola Status, Forssa

la 29.02.

Pyhimys
Tullisali, Oulu

ti 03.03.

Teflon Brothers
Hullu Poro Areena, Levi

pe 06.03.

Teflon Brothers
Kunkku, Tahko

la 07.03.

Gasellit
Viihdemaailma Ilona, Kuopio

la 07.03.

Teflon Brothers
Merisärkkä, Kalajoki

to 12.03.

Pyhimys
Apollo, Turku

pe 13.03.

Pyhimys
Cabaret, Pori

pe 13.03.

Karina
Dynamo, Turku

pe 13.03.

Gasellit
Taidetehdas, Porvoo

pe 13.03.

Gettomasa
Tulisuudelma, Vantaa

la 14.03.

Pyhimys
Ilona, Seinäjoki

la 14.03.

Gettomasa
45 Special, Oulu

la 14.03.

Karina
Musta Kynnys, Jyväskylä

la 14.03.

F & Pesso & SOFA
Kerubi, Joensuu

la 14.03.

DJ Kridlokk & Eevil Stöö
Lutakko, Jyväskylä

ke 18.03.

SOFA
BFF-levyjulkkarit, Tavastia, Helsinki

to 19.03.

Gasellit
Silja Europa, Helsinki

pe 20.03.

Karina
Kulttuuritalo, Helsinki

pe 20.03.

Pyhimys
Ilona, Joensuu

pe 20.03.

Gasellit & Pesso
Pakkahuone, Tampere

la 21.03.

Pyhimys
Ilona, Kuopio

la 21.03.

Yeboyah
Club Dive, G Livelab, Tampere

la 21.03.

Karina
Torvi, Lahti

la 21.03.

Gasellit
Ravintola Kunkku, Tahko

ma 23.03.

Teflon Brothers
Old Town Appro, Tallinna

ke 25.03.

Karina
After Eight, Pietarsaari

pe 27.03.

Karina
G Livelab, Tampere

pe 27.03.

Eevil Stöö
Tullikamarin Klubi, Tampere

pe 27.03.

Teflon Brothers
Yksityistilaisuus, Helsinki

pe 27.03.

Teflon Brothers
Ihku, Helsinki

la 28.03.

Pyhimys
Piazza, Tahko

la 28.03.

Karina
Suisto, Hämeenlinna

to 02.04.

Jesse Markin
Silmien Takana, On the Rocks, Helsinki

to 02.04.

Teflon Brothers
Kunkku, Tahko

pe 03.04.

Pesso & SITOI & SOFA
Lutakko, Jyväskylä

pe 03.04.

Gasellit
Teatro, Vaasa

pe 03.04.

Gettomasa
Night Vaakuna, Mikkeli

la 04.04.

Gettomasa
Seurahuone, Loimaa

la 04.04.

SOFA
Dynamo, Turku

to 09.04.

Pyhimys
Wintti, Lahti

pe 10.04.

Pyhimys
Halfmoon, Rovaniemi

pe 10.04.

Karina
Henry's Pub, Kuopio

pe 10.04.

Karina & Lake Jons
Henry's Pub, Kuopio

la 11.04.

Pyhimys
Piste, Ruka

la 11.04.

Jesse Markin & Karina
Kehräämö, Pori

la 11.04.

F & Yeboyah
Korjaamo, Helsinki

su 12.04.

Pyhimys
Hullu Poro Areena, Levi

ke 15.04.

Pyhimys
TBA

ke 15.04.

Pyhimys
TBA

to 16.04.

Pyhimys
TBA

pe 17.04.

Pyhimys
TBA

pe 17.04.

Pesso
Korjaamo, Helsinki

pe 17.04.

Karina
Tuba, Oulu

pe 17.04.

DJ Kridlokk & Eevil Stöö
Kerubi, Joensuu

la 18.04.

Pyhimys
Domino, Rauma

la 18.04.

F & Pesso
Club Dive, G Livelab, Tampere

la 18.04.

Karina
Kyrö Distillery, Isokyrö

la 18.04.

Gasellit
Monaco, Lohja

pe 24.04.

Gettomasa
Albatrossi, Kuopio

pe 24.04.

Jesse Markin
Tullikamarin Klubi, Tampere

pe 24.04.

Gasellit
Night Vaakuna, Mikkeli

ke 29.04.

Gasellit
Yksityistilaisuus, Oulu

to 30.04.

Teflon Brothers
Naantalin Kaivohuone, Naantali

pe 01.05.

Teflon Brothers
Möysän Musaklubi - Mössö, Lahti

to 07.05.

Pyhimys
Kotkan konserttitalo, Kotka

la 09.05.

Lake Jons
Mysig Vol.5, Rytmikorjaamo, Seinäjoki

pe 15.05.

Pyhimys
Monaco Nightclub, Lohja

pe 15.05.

Gasellit
Viihdemaailma Ilona, Joensuu

la 16.05.

Teflon Brothers
Viking Grace, Turku

ke 20.05.

Teflon Brothers
Esakallio, Somero

su 31.05.

Teflon Brothers
Classic Elitloppet Risteily, Baltic Princess, Turku

pe 07.08.

Jesse Markin
Varjofestivaali, Oulu

pe 07.08.

Pyhimys
Olympiastadionin avajaisshow, Helsinki

la 08.08.

Gasellit
Varjofestivaali, Oulu

la 08.08.

Stepa & Heimo ilman menneisyyttä
Varjofestivaali, Oulu