Themes - Twenty Twenty-Two - en to fi translation catalogue (22 entries)

[ctx: Template part name]
en: Footer
fi: Alatunniste

[ctx: Template part name]
en: Header (Dark, small)
fi: Otsake (Tumma, pieni)

[ctx: Template part name]
en: Header (Dark, large)
fi: Otsake (Tumma, suuri)

[ctx: Template part name]
en: Header
fi: Otsake

[ctx: Custom template name]
en: Page (No Separators)
fi: Sivu (ei erottimia)

[ctx: Custom template name]
en: Single Post (No Separators)
fi: Artikkeli (ei erottimia)

[ctx: Custom template name]
en: Page (Large Header)
fi: Sivu (suuri otsake)

[ctx: Custom template name]
en: Blank
fi: Tyhjä

[ctx: Duotone name]
en: Primary and tertiary
fi: Ensimmäinen ja kolmas

[ctx: Duotone name]
en: Primary and secondary
fi: Ensimmäinen ja toinen

[ctx: Duotone name]
en: Primary and background
fi: Ensisijainen ja tausta

[ctx: Duotone name]
en: Foreground and tertiary
fi: Etuala ja kolmas

[ctx: Duotone name]
en: Foreground and secondary
fi: Etuala ja toinen

[ctx: Duotone name]
en: Foreground and background
fi: Etuala ja tausta

[ctx: Gradient name]
en: Diagonal background to tertiary
fi: Diagonaalinen tausta kolmanteen

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Location
fi: Sijainti

en: Tags
fi: Avainsanat

en: POSTS
fi: ARTIKKELIT

en: WELCOME
fi: TERVETULOA

note: Author of the theme
en: the WordPress team
fi: WordPress-tiimi

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
fi: https://fi.wordpress.org/
