Development (trunk) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Step 2
fi: Vaihe 2

en: Step 3
fi: Vaihe 3

en: Import Complete!
fi: Tuonti valmis!

en: OK, so we lied about this being a 4-step program! You&#8217;re done!
fi: OK, me valehtelimme tämän olevan 4-vaiheinen ohjelma! Kaikki on valmista!

en: Done! <strong>%s</strong> tag was added! | Done! <strong>%s</strong> tags were added!
fi[0]: Valmis! Lisättiin <strong>%s</strong> avainsana!
fi[1]: Valmis! Lisättiin <strong>%s</strong> avainsanaa!

en: Adding Tags to Posts&#8230;
fi: Lisätään avainsanat artikkeleihin &#8230;

en: Now wasn&#8217;t that easy?
fi: Eikö ollutkin helppoa?

en: Done! <strong>%s</strong> tag to post relationships were read. | Done! <strong>%s</strong> tags to post relationships were read.
fi[0]: Valmis! Löytyi <strong>%s</strong> avainsana artikkeliviitteineen.
fi[1]: Valmis! Löytyi <strong>%s</strong> avainsanaa artikkeliviitteineen.

en: No posts were found to have tags!
fi: Ei avainsanoja!

en: Reading STP Post Tags&#8230;
fi: Luetaan Simple Tagging -ohjelman avainsanoja&#8230;

en: Step 1
fi: Vaihe 1

en: Don&#8217;t be stupid - backup your database before proceeding!
fi: Älä hölmöile - ota varmuuskopio tietokannastasi ennen kuin jatkat.

en: To accommodate larger databases for those tag-crazy authors out there, we have made this into an easy 4-step program to help you kick that nasty Simple Tagging habit. Just keep clicking along and we will let you know when you are in the clear!
fi: Tämä nelivaiheinen tuontiohjelma auttaa sinua tuomaan avainsanat Simple Tagging -ohjelmasta. Klikkaile eteenpäin - kerromme, kun on valmista!

en: This has not been tested on any other versions of Simple Tagging. Mileage may vary.
fi: Tätä tuontiohjelmaa ei ole testattu Simple Tagging -ohjelman aikaisemmilla versioilla. Toimivuus voi vaihdella.

en: Howdy! This imports tags from Simple Tagging 1.6.2 into WordPress tags.
fi: Moikka! Tämä tuontiohjelma tuo avainsanat Simple Tagging 1.6.2 -ohjelmasta.

en: Steps may take a few minutes depending on the size of your database. Please be patient.
fi: Vaiheiden suoritus voi viedä muutamia minuutteja tietokantasi koosta riippuen. Ole hyvä ja odota rauhallisesti.

en: Import Simple Tagging
fi: Simple Tagging-tuonti

en: wordpressdotorg
fi: wordpresspisteorg

en: Simple Tags Importer
fi: Simple Tags-tuontiohjelma

en: Import Simple Tagging tags into WordPress tags.
fi: Tuo avainsanat Simple Tagging -ohjelmasta.
