Development (trunk) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Cheatin&#8217; uh?
fi: Hei, yritätkö huiputtaa?

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
fi: OPML URL-osoite vaaditaan. Palaa edelliselle sivulle ja yritä uudestaan.

en: wordpressdotorg
fi: wordpresspisteorg

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
fi: Liitettiin %1$d linkkiä kategoriaan  %2$s. Valmis! <a href="%3$s">Hallitse linkkejä.</a>

en: Inserted <strong>%s</strong>
fi: Lisätty <strong>%s</strong>

en: OPML Importer
fi: OPML-tuontiohjelma

en: Import links in OPML format.
fi: Tuo linkit OPML-muodossa

en: Blogroll
fi: Linkit

en: Or choose from your local disk:
fi: Tai valitse paikallinen tiedosto:

en: Specify an OPML URL:
fi: Anna OPML-virran osoite:

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
fi: Jos voit tallettaa linkit ohjelmista tai web-sivustoilta OPML-muodossa, voit tuoda ne WordPressiin.

en: Import your blogroll from another system
fi: Tuo linkit toisesta järjestelmästä

en: Importing...
fi: Tuodaan...

en: Import OPML File
fi: Tuo OPML-tiedosto

en: Category:
fi: Kategoria:

en: Now select a category you want to put these links in.
fi: Valitse kategoria, johon haluat linkit laittaa.

en: Import Blogroll
fi: Tuo linkit
