pe 29.03.
Saimaa
Lutakko, Jyväskylä
pe 29.03.
Saimaa
Lutakko, Jyväskylä
pe 29.03.
Yona
Olympia, Tampere
pe 29.03.
Bee
Tukkijätkä, Heinola
pe 29.03.
Aivovuoto
PaPana Bar, Inari
pe 29.03.
Stepa
Korjaamo, Helsinki
la 30.03.
Saimaa
Krapin Paja, Tuusula
la 30.03.
F
Tavastia, Helsinki
la 30.03.
Yona
Lutakko, Jyväskylä
la 30.03.
Bee
Tahko Piazza, Tahko
la 30.03.
Aivovuoto
Torvi, Lahti
la 30.03.
Stepa
Suisto, Hämeenlinna
su 31.03.
Yona
Tavastia, Helsinki
su 31.03.
Aivovuoto
Klubi, Tampere
to 04.04.
F
Klubi, Tampere
to 04.04.
Karri Koira
Piste, Ruka
pe 05.04.
Saimaa
Kerubi, Joensuu
pe 05.04.
Karri Koira
Hullu Poro Areena, Levi
pe 05.04.
Pesso
Suisto, Hämeenlinna
pe 05.04.
Bee
Pingviini Night & Street Bar, Tikkurila
pe 05.04.
Aivovuoto
45 Special, Oulu
la 06.04.
Saimaa
Kulttuuritalo Virta, Imatra
la 06.04.
F
Dynamo, Turku
la 06.04.
Pesso
Torvi, Lahti
la 06.04.
Bee
Spring Break, Ikaalinen
la 06.04.
Aivovuoto
Musta Kynnys, Jyväskylä
la 06.04.
Stepa
Utopia, Turku
la 06.04.
Karri Koira
Half Moon, Rovaniemi
pe 12.04.
Saimaa
Logomo, Turku
pe 12.04.
F
Skenesali, Vantaa
pe 12.04.
Pesso
Telakka, Tampere
pe 12.04.
Bee
Apollo, Turku
pe 12.04.
Aivovuoto
Ääniwalli, Helsinki
pe 12.04.
Stepa
Eikan Pub, Järvenpää
la 13.04.
Saimaa
Hyvinkääsali , Hyvinkää
la 13.04.
la 13.04.
Yona
Krapin paja, Tuusula
la 13.04.
Bee
Amarillo, Hyvinkää
la 13.04.
Aivovuoto
Dynamo, Turku
la 13.04.
Stepa
Telakka, Tampere (klo 18.30)
la 13.04.
Stepa
Telakka, Tampere (klo 22.00)
la 13.04.
Karri Koira
Domino, Rauma
su 14.04.
Yona
Suisto, Hämeenlinna
to 18.04.
Yona
Sellosali, Espoo
pe 19.04.
Saimaa
45 Special , Oulu
pe 19.04.
Yona
Kalevan navetta, Seinäjoki
pe 19.04.
DJ Kridlokk
Musiikkitalo, Helsinki
pe 19.04.
Stepa
Skenesali, Vantaa
la 20.04.
Gasellit
Helsingin Jäähalli
la 20.04.
Saimaa
Taidetehdas, Porvoo
la 20.04.
F
Bluesmoon, Raahe
la 20.04.
Yona
45 Special, Oulu
la 20.04.
Raappana
Wanha Mestari, Kauhajoki
la 20.04.
pe 26.04.
Saimaa
Tavara-asema, Tampere
pe 26.04.
Karri Koira
Pyhä Aisti, Pyhä
pe 26.04.
Yeboyah
Pyhä Aisti, Pyhä
pe 26.04.
New Ro
Pyhä Aisti, Pyhä
pe 26.04.
Jesse Markin: Glow
Kulttuuritalo, Helsinki
la 27.04.
Saimaa
Maxim, Kuopio
ti 30.04.
Stepa
Ihku, Oulu
to 02.05.
W/ Elsa Brotherus & Rebekka Holi
Sellosali, Espoo
pe 03.05.
F
Louhisali, Espoo
pe 03.05.
Stepa
Nuijamies, Lappeenranta
pe 03.05.
Rebekka Holi
Ravintola Laterna, Tampere
la 04.05.
Jesse Markin: Glow
Pakkahuone, Tampere
pe 10.05.
Mikko Joensuu
G Livelab, Helsinki
la 11.05.
Mikko Joensuu
G Livelab, Tampere
la 18.05.
Sexmane
Helsingin Jäähalli, Helsinki
la 25.05.
Scandinavian Music Group Sinfonisesti w/ VVO
Tampere-talo, Tampere
pe 31.05.
Saimaa
Allas Sea Pool
pe 07.06.
Bee
Kesärauha Festivaali
pe 07.06.
Stepa
Kesärauha Festivaali
la 08.06.
Eevil Stöö
Kesärauha Festivaali
la 08.06.
Saimaa
Keäsrauha Festivaali
la 08.06.
Yeboyah
Kesärauha Festivaali
su 09.06.
Jesse Markin
Kesärauha Festivaali
su 09.06.
good boys
Kesärauha Festivaali
su 09.06.
Rebekka Holi
Kesärauha Festivaali
su 09.06.
Mikko Joensuu
Kesärauha Festivaali
su 09.06.
Windows95man
Kesärauha Festivaali
pe 14.06.
W/ Ville Ahonen & Yona
Sideways Festival
pe 14.06.
good boys
Sideways Festival
pe 14.06.
Paha Vaanii DJ's
Sideways Festival
pe 14.06.
Yeboyah
Sideways Festival
la 15.06.
Karri Koira
Sideways Festival
la 15.06.
Eevil Stöö
Sideways Festival
la 15.06.
F
Sideways Festival
la 15.06.
Jesse Markin
Sideways Festival
la 15.06.
Mikko Joensuu
Sideways Festival
ke 19.06.
W/ Elsa Brotherus & Rebekka Holi
Tavastia, Helsinki
to 20.06.
Karri Koira
Himos Juhannus
to 20.06.
Gasellit
Tahko Juhannus
pe 21.06.
Gasellit
Himos Juhannus
pe 21.06.
Sexmane
Himos Juhannus
la 22.06.
Bee
Himos Juhannus
la 22.06.
Sexmane
Tahko Juhannus
la 22.06.
Karri Koira
Tahko Juhannus
to 27.06.
Yrjänä
Provinssi, Seinäjoki
to 27.06.
Gasellit
Provinssi
to 27.06.
Sexmane
Provinssi
to 27.06.
Yeboyah
Provinssi
pe 28.06.
Jesse Markin
Provinssi
la 29.06.
Bee
Provinssi
la 29.06.
The Holy
Provinssi
pe 05.07.
Bee
Ruisrock
pe 05.07.
good boys
Ruisrock
pe 05.07.
Hassan Maikal
Ruisrock
pe 05.07.
Sexmane
Ruisrock
la 06.07.
W/ Elias Gould & Mary Ann Hawkins & Pekka Nisu
G Livelab, Tampere
la 06.07.
F
Ruisrock
la 06.07.
Rebekka Holi
Ruisrock
la 06.07.
Windows95man
Ruisrock
su 07.07.
Gasellit
Ruisrock
su 07.07.
Elsa Brotherus
Ruisrock
su 07.07.
Karri Koira
Ruisrock
to 11.07.
Gasellit
Suomipop Festivaali, Oulu
pe 12.07.
Gasellit
Suomipop Festivaali, Jyväskylä
pe 12.07.
Bee
Suomipop Festivaali, Jyväskylä
la 13.07.
Saimaa
Ilosaarirock
la 13.07.
Sexmane
Ilosaarirock
la 13.07.
Bee
Suomipop Festivaali, Oulu
su 14.07.
Bee
Ilosaarirock
to 18.07.
Gasellit
Tikkurila Festivaali
pe 19.07.
Pekka Nisu
Tavastia, Helsinki
pe 19.07.
Gasellit
Tammerfest
pe 19.07.
Bee
Tikkurila Festivaali
pe 19.07.
Sexmane
Tikkurila Festivaali
pe 19.07.–
la 20.07.2024
Sexmane
Mellakka Festival
la 20.07.
Karri Koira
Tikkurila Festivaali
pe 09.08.
Yeboyah
Flow Festival
pe 09.08.
The Holy
Flow Festival
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Gasellit
Hoodfest
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Sexmane
Hoodfest
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Sexmane
Simerock
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Bee
Simerock
pe 09.08.–
la 10.08.2024
Windows95man
Simerock
la 10.08.
Karri Koira
Flow Festival
pe 16.08.
Sexmane
Blockfest
pe 16.08.
Senya
Blockfest
la 17.08.
Karri Koira
Blockfest
pe 23.08.
Saimaa
Festivaali -festivaali
pe 23.08.
Rebekka Holi
Festivaali -festivaali
pe 23.08.
Elsa Brotherus
Festivaali -festivaali
la 24.08.
Mikko Joensuu
Festivaali -festivaali, Tampere
la 24.08.
Hassan Maikal
Festivaali -festivaali, Tampere
la 24.08.
Jesse Markin
Festivaali -festivaali, Tampere
to 05.09.
pe 06.09.
Sexmane
Allas Sea Pool, Helsinki
la 07.09.
Gasellit
Allas Sea Pool, Helsinki
la 05.10.
Pesso
Utopia, Turku
la 21.12.
Pesso
Korjaamo, Helsinki