© Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa

Keikat

ke 19.09.

Musta Barbaari & Prinssi Jusuf
Albatrossi (opiskelijabileet), Kuopio

to 20.09.

Satellite Stories
Dynamo, Turku

to 20.09.

Ruudolf & Karri Koira
Bra, Jyväskylä

to 20.09.

D.R.E.A.M
Monkin avajaiset, Redi, Kalasatama, Helsinki

to 20.09.

Karri Koira & Ruudolf
Bra, Jyväskylä

pe 21.09.

Satellite Stories
Freetime, Jyväskylä

pe 21.09.

Windows95man
Roska, Vaasa

pe 21.09.

Gracias & Pesso
"All In" -klubi, Casino Helsinki, Helsinki

pe 21.09.

Bizi
Club Too Booming, Viihdemaailma Ilona, Joensuu

pe 21.09.

Eevil Stöö x Koksu Koo
Suisto, Hämeenlinna

pe 21.09.

Gettomasa
Mango Discobar, Oulu

la 22.09.

Satellite Stories
Korjaamo, Helsinki

la 22.09.

Seksikäs-Suklaa & Dosdela & VG+
Korjaamo (Nomads Festival), Helsinki

la 22.09.

The Holy
Hämeenlinnan tori, Hämeenlinna

la 22.09.

Kube
Nightclub Half Moon, Rovaniemi

la 22.09.

Ruudolf
Klubi, Tampere

la 22.09.

Bizi & SOFA
Tavastian Lauantaidiskon synttärit, Helsinki

ke 26.09.

Yona
Sellosali, Espoo

ke 26.09.

Ruudolf & Seksikäs-Suklaa & Dosdela & VG+
Opiskelijabileet, Cabaret, Pori

ke 26.09.

Elias Gould
Osuuspankin konttori (Sijoittajakoulu goes live), Helsinki

to 27.09.

Detalji
Tavastia, Helsinki

to 27.09.

Elias Gould & Onni Boi
Henry's Pub, Helsinki

pe 28.09.

Gettomasa
Kannusali, Espoo

pe 28.09.

Raappana & Stepa
Fontana, Vaasa

pe 28.09.

Satellite Stories
Torvi, Lahti

pe 28.09.

TIPPA
Lutakko, Jyväskylä

pe 28.09.

SOFA
Oulun yliopisto (Tutkijoiden yö), Oulu

pe 28.09.

Laineen Kasperi
Henry's Pub, Kuopio

pe 28.09.

Yona
Suisto, Hämeenlinna

pe 28.09.

Gettomasa
Veera, Mikkeli

pe 28.09.

Windows95man
Transfluent-päivä, Teatteri Forum, Helsinki

la 29.09.

Eevil Stöö
Bar Finnegans, Tuusula

la 29.09.

Satellite Stories
Klubi, Tampere

la 29.09.

Stepa
Kulmakivi-festivaali, Oulu

la 29.09.

Yona
Musta Kynnys, Jyväskylä

la 29.09.

Aksim & Haamu
Henry's Pub, Kuopio

ma 01.10.

Windows95man
Yksityistilaisuus, Espoo

ke 03.10.

Gettomasa
TBA

ke 03.10.

Lac Belot
Olympia (Lost In Music), Tampere

ke 03.10.

Windows95man
Limeksen Appro, Capital, Helsinki

to 04.10.

Windows95man
Kauppakadun Appro, Club Escape, Jyväskylä

to 04.10.

SITOI
Lost In Music, Tampere

to 04.10.

Detalji
Lost In Music, Tampere

to 04.10.

Gasellit
Kauppakadun Appro, Club Escape, Jyväskylä

pe 05.10.

Versace Henrik
Lost In Music, Tampere

pe 05.10.

Elias Gould
Lost In Music, Tampere

pe 05.10.

Ruudolf
Suisto, Hämeenlinna

pe 05.10.

DJ TBOY & Kauriinmetsästäjät
"All In" -klubi, Casino Helsinki, Helsinki

pe 05.10.

Onni Boi
Lost In Music, Tampere

pe 05.10.

Raappana
Iloinen Härkä, Turku

pe 05.10.

Laineen Kasperi
TBA

pe 05.10.

Kube
Dynamo, Turku

pe 05.10.

Gettomasa
Ilona, Seinäjoki

la 06.10.

Eevil Stöö x Koksu Koo & Versace Henrik
45special, Oulu

la 06.10.

Kube
Sykerock, Sastamala

la 06.10.

Gettomasa
Domino, Rauma

la 06.10.

Kauriinmetsästäjät
Amarillo, Kouvola

la 06.10.

Stepa
TBA

la 06.10.

YO! Kuudes Linja Raps
Helsinki

to 11.10.

Elias Gould
Hämeenkadun Appro, Tampere

to 11.10.

TIPPA
Hämeenkadun Appro, Tampere

to 11.10.

Kauriinmetsästäjät
Hämeenkadun Appro, Tampere

pe 12.10.

TIPPA
TBA

pe 12.10.

Aivovuoto
Superwood Festival, Helsinki

pe 12.10.

Bizi
All Inclusive, Kuudes Linja, Helsinki

pe 12.10.

Gettomasa
La Fiesta, Porvoo

la 13.10.

Gettomasa
Bar Q, Kouvola

la 13.10.

Dallas Kalevala
Superwood Festival, Helsinki

la 13.10.

Kauriinmetsästäjät
Superwood Festival, Helsinki

la 13.10.

Onni Boi
Superwood Festival, Helsinki

la 13.10.

SOFA
Vernissa (Tyttöjen päivän tapahtuma), Vantaa

la 13.10.

Noah Kin
Elokuvakonsertti: Viha - La Haine, Korjaamo, Helsinki

ke 17.10.

Windows95man
TBA

to 18.10.

Yona
45 Special, Oulu

to 18.10.

Adikia & D.R.E.A.M & F & SOFA & Yeboyah
Tavastia, Helsinki

pe 19.10.

Eevil Stöö x Koksu Koo
Dynamo, Turku

pe 19.10.

Gasellit
Kannusali, Espoo

pe 19.10.

SOFA & Yona
Olympia, Tampere

pe 19.10.

Kube
Amarillo, Hyvinkää

pe 19.10.

Lac Belot
Temppeliaukion kirkko, Helsinki

la 20.10.

Kuahu DJ's
Kuudes Linja, Helsinki

la 20.10.

SITOI & Yona
Korjaamo, Helsinki

la 20.10.

SMC Lähiörotat
On The Rocks, Helsinki

la 20.10.

Eevil Stöö & Kube
Korjaamo, Helsinki

la 20.10.

Teflon Brothers
TBA

la 20.10.

Versace Henrik
Ääniwalli, Helsinki

la 20.10.

DJ Skenikswee & Kauriinmetsästäjät
Olympia, Tampere

ti 23.10.

Ruudolf & Karri Koira
TBA

to 25.10.

Satellite Stories
45 Special, Oulu

to 25.10.

Stepa & Tuuttimörkö
TBA

pe 26.10.

Satellite Stories
Ritz, Vaasa

pe 26.10.

Haamu & Laineen Kasperi
TBA

pe 26.10.

Yona
TBA

pe 26.10.

Bizi
Doris, Tampere

la 27.10.

Satellite Stories
45 Special, Oulu

la 27.10.

Gasellit & Pesso
Seurahuone, Loimaa

la 27.10.

Teflon Brothers
TBA

la 27.10.

Yona
Dynamo, Turku

la 27.10.

Kube
TBA

la 27.10.

Elias Gould
Club Capital, Helsinki

to 01.11.

Onni Boi
TBA

pe 02.11.

Karri Koira
TBA

pe 02.11.

TIPPA
TBA

pe 02.11.

Teflon Brothers
TBA

pe 02.11.

Gasellit & Pesso
Apollo, Turku

pe 02.11.

Kube
TBA

pe 02.11.

Karri Koira
TBA

la 03.11.

Aivovuoto
TBA

la 03.11.

MC Taakibörsta
Korjaamo, Helsinki

la 03.11.

TIPPA
TBA

la 03.11.

Ruudolf
Forte Nightclub, Turku

la 03.11.

Teflon Brothers
TBA

la 03.11.

Kube
TBA

la 03.11.

Gasellit & Pesso
Totem, Lappeenranta

to 08.11.

Ruudolf
TBA

to 08.11.

Musta Barbaari
TBA

pe 09.11.

Gasellit & Pesso
Fiesta, Porvoo

pe 09.11.

Likanen Etelä & Sairas T
TBA

pe 09.11.

Bizi & TIPPA
Kannusali, Espoo

pe 09.11.

Teflon Brothers
TBA

pe 09.11.

Kube
TBA

pe 09.11.

Einari Stylman & Pasa
TBA

la 10.11.

Teflon Brothers
TBA

la 10.11.

Gasellit & Pesso
Soolo, Kotka

la 10.11.

The Holy
Kuudes Linja, Helsinki

to 15.11.

Eevil Stöö x Koksu Koo & NCO
TBA

pe 16.11.

Windows95man
Yksityistilaisuus, Helsinki

pe 16.11.

Teflon Brothers
TBA

pe 16.11.

Raappana
Yksityistilaisuus

pe 16.11.

Gasellit & Pesso
Fontana, Vaasa

pe 16.11.

Yona
Star Arctic Hotel, Saariselkä

pe 16.11.

Gettomasa
TBA

la 17.11.

Kauriinmetsästäjät & Onni Boi
TBA

la 17.11.

TIPPA
Amarillo, Hyvinkää

la 17.11.

Teflon Brothers
TBA

la 17.11.

Gasellit & Pesso
Magic Night Club, Pori

la 17.11.

DJ Kridlokk & OD Kokemus
Korjaamo, Helsinki

pe 23.11.

Gettomasa & Stepa
TBA

pe 23.11.

Teflon Brothers
TBA

pe 23.11.

Teflon Brothers
TBA

pe 23.11.

The Holy
Dynamo, Turku

pe 23.11.

Gasellit & Pesso
Klubi, Tampere

la 24.11.

Ruudolf
G Livelab, Helsinki

la 24.11.

Teflon Brothers
TBA

la 24.11.

The Holy
Suisto, Hämeenlinna

la 24.11.

Yona
Torvi, Lahti

la 24.11.

Gasellit & Pesso
Amarillo, Kouvola

su 25.11.

Windows95man
Yksityistilaisuus, Jyväskylä

su 25.11.

Teflon Brothers
Vadelmavene-risteily

to 29.11.

The Holy
45 Special, Oulu

to 29.11.

Kube & NCO
TBA

pe 30.11.

Djangomayn & Gracias & Kingfish
Kannusali, Espoo

pe 30.11.

Teflon Brothers
TBA

pe 30.11.

Teflon Brothers
TBA

pe 30.11.

Yona
G Livelab, Helsinki

pe 30.11.

The Holy
Musikcafé After Eight, Pietarsaari

pe 30.11.

Gasellit & Pesso
Pihkuri, Viitasaari

la 01.12.

TIPPA
TBA

la 01.12.

Eevil Stöö x Koksu Koo & OD Kokemus & Sairas T
TBA

la 01.12.

Teflon Brothers
TBA

la 01.12.

The Holy
Bar 15, Seinäjoki

la 01.12.

Gasellit & Pesso
45special, Oulu

su 02.12.

Windows95man
Yksityistilaisuus, Jyväskylä

ke 05.12.

Teflon Brothers
TBA

ke 05.12.

Gasellit & Pesso
Henry's Pub, Kuopio

pe 07.12.

Kauriinmetsästäjät
TBA

pe 07.12.

Tuuttimörkö
TBA

pe 07.12.

Teflon Brothers
TBA

pe 07.12.

Lac Belot & The Holy
TBA

pe 07.12.

Gasellit & Pesso
Finlandia-klubi, Lahti

la 08.12.

Teflon Brothers
TBA

la 08.12.

Eevil Stöö x Koksu Koo
TBA

pe 14.12.

TIPPA
TBA

pe 14.12.

Ruudolf
TBA

pe 14.12.

Windows95man
Yksityistilaisuus, Helsinki

pe 14.12.

Teflon Brothers
Apollo Nightclub, Turku

pe 14.12.

Laineen Kasperi
TBA

pe 14.12.

Gettomasa
Ilona, Kuopio

pe 14.12.

Prinssi Jusuf & Ruudolf
TBA

pe 14.12.

Stepa
TBA

la 15.12.

Djangomayn & TIPPA
TBA

la 15.12.

Teflon Brothers
TBA

la 15.12.

Yona
Sofia Future Farm, Helsinki

la 15.12.

Gasellit
Levyjulkkarit, Kaapelitehdas, Helsinki

la 15.12.

Ruudolf
Bassoristeily vol 4, Tallink

la 15.12.

Bizi & Versace Henrik
Bassoristeily (Hoodwatch Megashow), Tallink

la 15.12.

SOFA
Bassoristeily vol 4, Tallink

la 15.12.

Seksikäs-Suklaa & Dosdela & VG+
Bassoristeily vol 4, Tallink

to 20.12.

Laineen Kasperi & Likanen Etelä
TBA

pe 21.12.

Teflon Brothers
TBA

pe 21.12.

Kube
TBA

la 22.12.

Teflon Brothers
TBA

ke 26.12.

Gettomasa
Kerubi, Joensuu

ke 26.12.

Djangomayn
TBA

la 29.12.

DJ Kridlokk & OD Kokemus
TBA

ma 31.12.

Gasellit & Pesso
Kerubi, Joensuu

ma 31.12.

Ruudolf & Karri Koira
TBA

la 19.01.

Raappana
TBA

la 26.01.

Raappana
Yksityistilaisuus

la 26.01.

Yona
TBA

la 26.01.

Laineen Kasperi
TBA

la 26.01.

SMC Lähiörotat
TBA

to 31.01.

Eevil Stöö x Koksu Koo & OD Kokemus
TBA

la 02.02.

Aivovuoto
TBA

pe 08.03.

Aivovuoto & SMC Lähiörotat
TBA