© Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa © Samu Hintsa

Keikat

pe 18.01.

HENRIK!
Vanha Testamentti (levynjulkkarikeikka) Kuudes Linja, Helsinki

pe 18.01.

Kube
Hotelli Lännentie, Uusikaupunki

pe 18.01.

Bizi & Karri Koira & Kube
Sorsapuistosali, Tampere-Talo, Tampere

pe 18.01.

Mary Ann Hawkins
Bar Loose, Helsinki

la 19.01.

Raappana
Voimala 1889, Oulu

la 19.01.

Kauriinmetsästäjät
G Livelab, Helsinki

la 19.01.

Windows95man
Yksityistilaisuus, Helsinki

la 19.01.

Kube
Börs, Turku

la 19.01.

Laineen Kasperi
Suisto, Hämeenlinna

pe 25.01.

Laineen Kasperi & Likanen Etelä
Veera, Mikkeli

pe 25.01.

Dallas Kalevala
Garagefest, Jyväskylä

pe 25.01.

The Holy
Garagefest, Jyväskylä

pe 25.01.

Gasellit
Amarillo, Lappeenranta

pe 25.01.

Van Dammes
Menschenzoo Hampuri, Saksa

la 26.01.

Raappana
Yksityistilaisuus

la 26.01.

Yona
Tavastia, Helsinki

la 26.01.

SMC Lähiörotat
Henry's Pub, Kuopio

la 26.01.

Bizi & Ruudolf
Korjaamo, Helsinki

la 26.01.

The Holy
Garagefest, Kerubi, Joensuu

la 26.01.

Dallas Kalevala
Garagefest, Kerubi, Joensuu

la 26.01.

Gasellit
Escape, Jyväskylä

la 26.01.

Van Dammes
CHAFF, Bryssel, Belgia

ma 28.01.

Van Dammes
Dynamo, Zürich, Sveitsi

ti 29.01.

Van Dammes
Tante Anna, Saarbrücken, Saksa

ke 30.01.

Van Dammes
Sonic Ballroom, Köln, Saksa

to 31.01.

Jesse Markin
G Livelab, Helsinki

to 31.01.

Dallas Kalevala
Klubi, Tampere

to 31.01.

Van Dammes
Auto Da Fé, Kladno, Tšekki

pe 01.02.

Yona
Bättre Folk i fjällen, Pyhä

pe 01.02.

F & Gasellit & Gettomasa & Pesso
Rytmikorjaamo, Seinäjoki

pe 01.02.

Van Dammes
Mariatchi Nitra, Nitra, Slovakia

la 02.02.

Pyhimys
Emma Gaala, Hartwall Arena, Helsinki

la 02.02.

Karri Koira & Ruudolf & Ruudolf & Karri Koira
Winter War 2019 virallinen afterparty, Sokos Hotel Torni, Tampere

la 02.02.

Dallas Kalevala
Torvi, Lahti

la 02.02.

F & Pesso & SITOI
On The Rocks, Helsinki

la 02.02.

Van Dammes
Schokoladen, Berliini, Saksa

ma 04.02.

Gasellit
Goom 2019, Baltic Princess, Turku

to 07.02.

Gasellit
Silmien takana -klubi, On the Rocks, Helsinki

to 07.02.

Gettomasa
TBA

pe 08.02.

SITOI
Valoa Festival 2019, Tampere

pe 08.02.

Pyhimys
Ruishelmi, Logomo, Turku

pe 08.02.

Adikia & B.W.A & D.R.E.A.M & F & Nisa & SOFA & Yeboyah
D.R.E.A.M.G.I.R.L.S, Ruishelmi, Logomo, Turku

pe 08.02.

Gasellit
Ruishelmi, Logomo, Turku

la 09.02.

Lac Belot
Olympia, Valoa Festival 2019, Tampere

la 09.02.

Bizi & Pesso & Pin.sku & SITOI & Tavastian Lauantaidisko & Ystävät & Tuuttimörkö
Ruishelmi, Logomo, Turku

la 09.02.

Karri Koira & Ruudolf & Ruudolf & Karri Koira
Piazza, Tahko

la 09.02.

Gasellit
Valoa Festival 2019, Pakkahuone, Tampere

la 09.02.

Onni Boi
Valoa Festival 2019, Pakkahuone, Tampere

la 09.02.

Kauriinmetsästäjät
Valoa Festival 2019, Pakkahuone, Tampere

la 09.02.

Yona
TBA

la 09.02.

Teflon Brothers
Aronkeidas, Kauhajoki

to 14.02.

The Holy
Rytmikorjaamo (Mars-festivaali), Seinäjoki

to 14.02.

Teflon Brothers
Abi Goes Tallin, Sokos Hotel Viru, Tallinna

to 14.02.

Lac Belot
Rytmikorjaamo (Mars-festivaali), Seinäjoki

pe 15.02.

Teflon Brothers
Abi Goes Tallin, Sokos Hotel Viru, Tallinna

pe 15.02.

Dallas Kalevala
45 Special, Oulu

pe 15.02.

Karri Koira
M/S Finlandia

pe 15.02.

Aivovuoto & Mc Koo
Kuudes Linja, Helsinki

pe 15.02.

Gettomasa
Kerubi, Joensuu

la 16.02.

Teflon Brothers
Abi Goes Tallin, Sokos Hotel Viru, Tallinna

la 16.02.

Einari Stylman & Onni Boi
G Livelab, Helsinki

la 16.02.

Karri Koira
M/S Finlandia

la 16.02.

Pesso
TBA

la 16.02.

Gettomasa
TBA

la 16.02.

Pyhimys
Jääkarnevaali, Tuusula

su 17.02.

Teflon Brothers
Abi Goes Tallin, Sokos Hotel Viru, Tallinna

ti 19.02.

Mary Ann Hawkins
TBA

to 21.02.

Lac Belot
G Livelab, Helsinki

pe 22.02.

Aivovuoto
45 Special, Oulu

pe 22.02.

Ruudolf
TBA

pe 22.02.

Gasellit
Tulisuudelma, Vantaa

pe 22.02.

Dallas Kalevala
Bar 15, Seinäjoki

la 23.02.

Pyhimys
Neljä vuodenaikaa: Talvi, Paviljonki, Jyväskylä

la 23.02.

Aivovuoto
Hanki Baari, Rukatunturi, Kuusamo

la 23.02.

Gettomasa
TBA

la 23.02.

Dallas Kalevala
levyjulkkarit, Bar Loose, Helsinki

ti 26.02.

Teflon Brothers
Ikärajaton, Hullu Poro Areena, Levi

ke 27.02.

Teflon Brothers
Hullu Poro Areena, Levi

pe 01.03.

Teflon Brothers
Abi Goes Tallin, Sokos Hotel Viru, Tallinna

pe 01.03.

Gasellit
Abi Goes Tallinn, Sokos Hotel Viru, Tallinna, Viro

pe 01.03.

Aivovuoto & DJ Kridlokk & Tuuttimörkö
Dynamo, Turku

pe 01.03.

Yona
TBA

la 02.03.

Aivovuoto & DJ Kridlokk & Tuuttimörkö
Hotelli Lännentie, Uusikaupunki

la 02.03.

Teflon Brothers
Abi Goes Tallin, Sokos Hotel Viru, Tallinna

la 02.03.

Gasellit
Abi Goes Tallinn, Sokos Hotel Viru, Tallinna, Viro

la 02.03.

Kauriinmetsästäjät
TBA

la 02.03.

Gettomasa
Rap Weekend Saariselkä, Santa´s Hotel Tunturi, Saariselkä

la 02.03.

Detalji
Ääniwalli, Helsinki

to 07.03.

Ruudolf
TBA

pe 08.03.

Aivovuoto & SMC Lähiörotat
TBA

pe 08.03.

Teflon Brothers
Bepop, Joensuu

la 09.03.

Djangomayn & TIPPA
TBA

la 09.03.

Gasellit
TBA

la 09.03.

Jesse Markin & Nicole Willis
Korjaamo, Helsinki

ti 12.03.

Versace Henrik
Korjaamo, Helsinki

pe 15.03.

Dallas Kalevala
TBA

pe 15.03.

Gasellit
TBA

la 16.03.

Gasellit
TBA

pe 22.03.

Lac Belot
TBA

pe 22.03.

Gasellit
Insinööriopiskelijapäivät 2019, Kaivohuone, Helsinki

pe 22.03.

Jesse Markin & Nicole Willis
TBA

la 23.03.

Gasellit
TBA

la 23.03.

Teflon Brothers
Insinööriopiskelijapäivät 2019, The Circus, Helsinki

ke 27.03.

Yona
Malmitalo, Helsinki

ke 27.03.

Gasellit
TBA

to 28.03.

Gasellit
TBA

pe 29.03.

Gasellit
TBA

pe 29.03.

Teflon Brothers
Tulisuudelma, Vantaa

la 30.03.

Musta Barbaari & Prinssi Jusuf
TBA

la 30.03.

Gasellit
TBA

pe 05.04.

Yona
TBA

pe 05.04.

Gasellit
TBA

pe 05.04.

Teflon Brothers
Hullu Poro Areena, Levi

la 06.04.

Gasellit
Suomi Love -konsertti, Hartwall Arena, Helsinki

la 06.04.

Kauriinmetsästäjät
TBA

pe 12.04.

Kauriinmetsästäjät
TBA

pe 12.04.

Gasellit & Pesso & Stepa
TBA

la 13.04.

Gasellit
Hotelli Lännentie, Uusikaupunki

pe 19.04.

F & SOFA
TBA

pe 19.04.

Pyhimys
Neljä vuodenaikaa: Kevät, Tampere-talo, Tampere

la 20.04.

Nicole Willis
G Livelab, Helsinki

to 25.04.

Kari Tapiiri & Yona
TBA

la 04.05.

Kauriinmetsästäjät & Onni Boi
TBA

pe 10.05.

Gasellit
ALL DAY ON!, Suvilahti, Helsinki

la 11.05.

Djangomayn & TIPPA
TBA

la 11.05.

Pyhimys
ALL DAY ON!, Suvilahti, Helsinki

pe 17.05.

Bizi & Karri Koira
TBA